Ketogeninės
Mitybos Klubas

Išbandyk mitybos planus, atrask gardžiausius
receptus, skaityk naudingus straipsnius.

KODĖL KETO KLUBAS?

Efektyvus svorio metimas

Alkis – didžiausias svorio metimo priešas. Įprastos dietos riboja kalorijas, skatina jų skaičiavimą. Todėl KETO mitybos metu valgysite sočiai, jokio kalorijų skaičiavimo, persivalgymo epizodų ir sąžinės graužaties.

Puiki savijauta ir sveikata

Greitėjanti medžiagų apykaita, dingusi cukraus priklausomybė, energingumas, ištvermė, pagerėjusi miego kokybė, pakilesnė nuotaika, ligų gydymas ir prevencija – tik keletas naudų, kurias atneša KETO.

Mitybos planai

KETO KLUBE suteikiame laisvę rinktis įvairius mitybos planus ir valgiaraščius, kuriuos galima lengvai derinti prie savo skonių, poreikių ir gyvenimo būdo.

Daugiau nei 700 receptų

Metant svorį negalima valgyti picos, mėsainių, desertų ar ledų? NETIESA. Mes siūlome sveiką alternatyvą – pasigaminti tai Keto būdu!

Straipsniai, seminarai

Nuo KETO pradžiamokslio iki išsamių straipsnių ir seminarų apie maistines medžiagas, dažniausiai daromas klaidas, savijautą, sveikatą ir organizmą.

Pagalba ir motyvacija

Norime padėti siekti tikrų ir ilgalaikių pokyčių, patariame ir kaip pagalbininkas esame visame jūsų kelyje link geresnės sveikatos ir sveiko kūno svorio.

MITYBOS PLANAI

Suasmeninti, subalansuoti ir įvairūs mitybos planai, valgiaraščiai, pirkinių sąrašai. KETO KLUBE esame paruošę virš 20 skirtingų, pritaikytų populiariausiems tikslams.

Pradedantiesiems Pažengusiems Sportuojantiems Skubantiems Taupantiems Poroms Vegetarams Gurmanams LCHF

DAUGIAU NEI 700 RECEPTŲ

Ką valgyti pusryčiams? Ką paruošti svečiams? O gal norisi kažko saldaus?

Visus receptus rasite KETO KLUBE. Sveiki, subalansuoti, turintys mažai angliavandenių, labai gardūs ir lengvai paruošiami.

STRAIPSNIAI, VIDEO PAMOKOS, SEMINARAI

Paprastai ir suprantamai paaiškinsime apie sudėtingus organizmo procesus, išmokysime kaip atpažinti kūno siunčiamus signalus, kaip atskirti tinkamus ir netinkamus maisto produktus, susidėlioti meniu, pradėti ar tęsti pokyčius.

KETO KLUBAS IKI 82% PIGIAU

Šiandien pradėti pokyčius galite vos nuo 9.97 Eur, tačiau kviečiame pasirinkti 3 ar 6 mėnesių planus – pasiekti ilgalaikių rezultatų ir dar daugiau sutaupyti!

MŪSŲ KOMANDA JUMS PAŽADA

Žinome, kad Keto gali atnešti didžiulę naudą savijautai ir sveikatai, be to ji efektyviai ir sveikai padeda atsikratyti antsvorio. Kiekvieną dieną mes sekame pasaulinę informaciją, mokslinius tyrimus ir analizuojame įvairius šaltinius tam, kad mūsų siūloma paslauga ir pateikiama informacija būtų nauja, teisinga ir informatyvi.

✅ 100% Rezultato garantija

Ketogeninės mitybos nauda akivaizdi: svorio metimas be alkio ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai bei bendra savijauta.

✅ Konsultacijos ir motyvacija

Mūsų profesionalų komanda maloniai atsakys, paprastai ir suprantamai paaiškins visus Jums kilusius klausimus bei padės neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslo.

✅ Pinigų grąžinimo garantija

Manot, per daug gerai, kad būtų tiesa? Mes tikime Keto klubo nešama verte, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Išbandykite be jokios rizikos!

Kada, jei ne dabar?

Dabar puiki proga ne tik pradėti geriausius gyvenimo pokyčius, bet ir sutaupyti. Šiandien 6 mėnesių planas 82% pigiau. Nepraleiskite galimybės!

Pradėti pokyčius