Kaip VISAM LAIKUI numesti svorį neskaičiuojant kalorijų, jaustis sočiai, valgyti skaniai ir džiaugtis ilgalaikiais rezultatais?

Įprastos dietos riboja kalorijas, skatina jų skaičiavimą. Pradėjus įprastą dietą žmogus nusiteikia badauti ir nuolat jausti alkį. Sutiki, net pats žodis „dieta“ mus verčia galvoti, kad dabar jau reikės riboti save, atsisakyti skanaus maisto ir pastoviai norėti valgyti.

Ketogeninė mityba paremta mažai angliavandenių ir gausiai riebalų turinčiu maistu, kad sotumo jausmas išliktų ilgai ir būtų pasiekiama ketozės būsena, kuomet organizme aktyvuojami riebalų deginimo ir savigydos procesai.

Kuomet organizmas pripranta energiją gauti iš riebalų, o ne mums įprastų angliavandenių, riebalų deginimas vyksta nuolatos (24/7), greitėja medžiagų apykaita, sumažėja alkio jausmas, noras persivalgyti, dingsta cukraus priklausomybė, nyksta uždegiminiai procesai, normalizuojasi hormonų veikla bei bendra organizmo būklė.

Moksliniai tyrimai įrodo vis daugiau Keto mitybos naudos:

🌿 Sveikas svorio metimas be alkio jausmo ir kalorijų skaičiavimo;
🌿 Dingusi cukraus priklausomybė ir užkandžiavimo poreikis;
🌿 Pagerėjusi plaukų, nagų, odos būklė ir bendra savijauta;
🌿 Išaugusi energija ir fizinė ištvermė, produktyvumas ir koncentracija;
🌿 Medžiagų apykaitos, blogojo cholesterolio, insulino ir cukraus kiekio kraujyje balansas;
🌿 Nutukimo, migrenos, kraujotakos sistemos, širdies ligų, diabeto, epilepsijos, psoriazės, hormonų disfunkcijos ir kitų ligų gydymas bei prevencija.

KETO KLUBE TAVĘS LAUKIA

✅ MITYBOS PLANAI | VALGIARAŠČIAI | PIRKINIŲ SĄRAŠAI

Suasmeninti, subalansuoti ir įvairūs – VISIEMS TIKSLAMS. Metantiems svorį, norintiems pagerinti savijautą ir sveikatą, vegetarams, skubantiems, taupantiems, poroms, sportuojantiems ir siekiantiems padidinti raumeninę kūno masę.

✅ KETO IR MAŽAI ANGLIAVANDENIŲ MITYBOS RECEPTAI

Pristatome daugiau nei 700 receptų pasiūlymų jūsų savaitės meniu. Išbandyti, skanūs receptai ir kasdienai, ir šventėms. Lengvai ir greitai paruošiami, gaminami iš paprastose parduotuvėse randamų produktų.

✅ STRAIPSNIAI | VIDEO PAMOKOS | SEMINARAI

Paprastai ir suprantamai paaiškinsime apie sudėtingus organizmo procesus, išmokysime kaip atpažinti kūno siunčiamus signalus, kaip atskirti tinkamus ir netinkamus maisto produktus, susidėlioti meniu, pradėti ir tęsti ilgalaikius pokyčius.

✅ SPECIALISTŲ PAGALBA | KONSULTACIJOS | PALAIKYMAS

Mūsų komandą sudaro mitybos specialistai, nutriciologai, treneriai, todėl čia gausite priežiūrą, išsamias konsultacijas, praktinius patarimus, bendruomenės narių palaikymą, motyvaciją ir visą kitą reikiamą pagalbą.

KETO KLUBAS DABAR IKI 82% PIGIAU

Šiandien pradėti pokyčius galite tik nuo 9.97 €, tačiau kviečiame prisijungti 3 ar 6 mėnesiams – pasiekti ilgalaikių rezultatų ir dar daugiau sutaupyti!

KĄ JUMS PAŽADAME IR GARANTUOJAME

Ketogeninė mityba gali atnešti didžiulę naudą savijautai ir sveikatai, be to ji efektyviai ir sveikai padeda atsikratyti antsvorio. Kiekvieną dieną mes sekame pasaulinę informaciją, mokslinius tyrimus ir analizuojame įvairius šaltinius tam, kad mūsų siūloma paslauga ir pateikiama informacija būtų nauja, teisinga ir informatyvi.

✅ 100% REZULTATO GARANTIJA

KETO mitybos nauda akivaizdi: svorio metimas be alkio ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai bei bendra savijauta.

✅ PAGALBA IR MOTYVACIJA

Mūsų profesionalų komanda maloniai atsakys, paprastai ir suprantamai paaiškins visus Jums kilusius klausimus bei padės neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslo.

✅ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Manot, per daug gerai, kad būtų tiesa? Mes tikime Keto klubo nešama verte, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Išbandykite be jokios rizikos!

KADA? JEI NE DABAR?

Dabar puiki proga ne tik pradėti geriausius gyvenimo pokyčius, bet ir sutaupyti. Šiandien 6 mėnesių planas 82% pigiau. Nepraleiskite galimybės!

PRADĖTI POKYČIUS