Apie mus

Ketoklubas.lt – puiki priemonė, siekiant būti sveikais, pagerinti savijautą ir sureguliuoti kūno svorį be alinančių dietų!

Įvairių teorijų apie sveiką gyvenseną, mitybą ir gyvenimo būdą apstu, tačiau privalome išlikti budrūs ir vadovautis moksliniais faktais. Dažnai bandoma parduoti tam tikrą produktą ar stebuklingą tabletę, deja, bet ilgalaikės sveikatos ir geros savijautos neįmanoma rasti piliulėje. Sveikatą galima puoselėti turint ir praktiškai pritaikant teisingas žinias.

Ketoklubas.lt siekia dalintis moksliniais tyrimais patvirtinta informacija apie ketogeninę mitybą, jos naudą bei teigiamus sveikatos pokyčius. Sutelkdami dėmesį į ketogeninės mitybos naudą paruošėme patogias priemones, kad Jūsų kelias, laikantis šios mitybos principų būtų lengvesnis.

Mūsų misija – pasidalinti patikimomis žiniomis bei jas pateikti taip, kad viskas būtų paprasta, lengvai suprantama ir prieinama. Norime įkvėpti žmones pradėti rūpintis savimi ir padėti eiti tinkama linkme sveikesnio rytojaus link.

Mūsų ilgalaikis tikslas – padėti žmonėms daugiau dėmesio skirti savo sveikatai ir savijautai bei maitintis taip, kad organizmas gautų didžiausią naudą.