„-5 KG JAU PER PIRMĄSIAS DIENAS. VALGAU SOČIAI IR LIEKNĖJU“ – skamba kaip fantastika?

Visai ne, tai – KETO mityba.

Ar pastebėjote, kad dauguma dietų ragina valgyti kuo liesesnius produktus: nugriebtus jogurtus, liesą mėsą, prėskas košes, trapučius? Tikriausiai visi bent kartą esame susidūrę su tuo, kad tokios dietos laikytis sunku, nes „nuriebinti“ produktai ne visuomet skanūs ir suteikiantys sotumo pojūtį, nekalbant apie jų maistingumą.

Ar su tokia dieta galima numesti svorio? Taip, tačiau yra vienas „bet“…

Mažai riebalų turinčios dietos turi trumpalaikį efektą, nes žmogaus valia atsisakyti sotaus ir gardaus riebesnio maisto ilgai nesitęsia.

Be to, ar žinai, kad daugelis žmonių valgydami liesą maistą vis tiek negali numesti svorio? Kodėl?

Todėl, kad atsisakydami būtinųjų riebalų rūgščių jie išderina savo organizmą, hormonus, atsakingus už sotumą ir alkio pojūtį bei iššaukia insulino šuolius, dėl kurių jaučiamas nuolatinis padidėjęs alkis. Nors ir valgoma, organizmas pradeda kaupti vis didesnes atsargas. Kūnas įėjęs į taupymo rėžimą viską, ką gauna saugo „juodai dienai“.

Kyla klausimas: kaip numesti antsvorį neskaičiuojant kalorijų, jaustis sočiai ir džiaugtis ilgalaikiais rezultatais?

Atsakymas paprastas – aprūpinti organizmą visomis reikiamomis medžiagomis, neatsisakyti riebalų ir išmokyti organizmą nebekaupti.

-5 KG JAU PER PIRMĄSIAS DIENAS?

Su KETO – ĮMANOMA!

Ketogeninės mitybos metu valgome sotų, skanų, geraisiais riebalais turtingą maistą. Organizmas geba prisitaikyti prie to, kad kaupti atsargų nereikia, o kilogramai tirpsta, nes ketonai yra efektyvesnis kuras, nei gliukozė gaunama iš angliavandenių.

Ketogeninė mityba remiasi tuo, kad vartodami tikrą, maistinėmis medžiagomis turtingą maistą mes ne tik metame svorį, o ir jaučiamės iš tikrųjų sotūs, sureguliuojame hormoninę sistemą ir geriname sveikatą.

Su Keto NEREIKIA:

❌ Skaičiuoti kalorijų.

❌ Jausti alkio, badauti ir savęs kankinti.

❌ Valgyti 5-6 kartus per dieną.

❌ Valgyti liesų, nuriebintų produktų.

❌ Valgyti prėskų, skurdaus skonio patiekalų.

Su Keto REIKIA:

✅ Valgyti 2-3 kartus per dieną.

✅ Valgyti, kol pajusi sotumą.

✅ Valgyti visaverčius ir maistingus produktus.

✅ Maistą praturtinti geraisiais riebalais.

✅ Džiaugtis užtikrintai krentančiais kilogramais.

POKYČIAI SU KETO KLUBU

Išbandyk 30 d. narystę jau dabar, nes tai puiki proga ne tik, pradėti geriausius gyvenimo pokyčius, bet ir sutaupyti. Mėnesio narystę ir žinias visam gyvenimui, šiuo metu gali įsigyti vos už 9,95 €.

KETO KLUBE TAVĘS LAUKIA

1. Suasmeninti mitybos planai

Nori numesti svorio? Pagerinti sveikatą? O galbūt sportuoji ir sieki išryškinti raumeninę masę? Mūsų mitybos planų valgiaraštį bei patiekalų porcijų dydžius galėsi derinti prie individualių savo poreikių. Tau tik reikia pasirinkti mitybos planą pagal savo siekiamą tikslą.

2. Daugiau nei 660 receptų

KETO pica, mėsainiai, duona ir net desertai! Visi receptai sveiki, subalansuoti, turintys mažai angliavandenių. Labai gardūs ir lengvai paruošiami. Prie kiekvieno recepto pateikiame ne tik produktų sąrašą, gaminimo eigą ir laiką, kurį truksi gamindamas, bet ir maistinę vertę.

3. Straipsniai apie mitybą, sveikatą ir organizmą

Sugriaukime įsišaknijusius mitus apie mitybą kartu. Straipsnių skiltyje sužinosi:

– Kodėl su Keto lengva numesti antsvorį?
– Kaip nebepatirti Jo-Jo efekto, kuomet numestas svoris atauga su kaupu?
– Kaip išmokti atpažinti tikrą alkį ir atskirti jį nuo apetito?
– Kaip maistas keičia mūsų savijautą, elgseną, miegą, emocinę sveikatą?
– Ko dietologai nepasako Tau apie svorio metimą?
– Kodėl nereikia bijoti riebalų ir, kodėl ne jie kalti dėl augančio svorio?

4. Specialistų pagalba ir patarimai

KETO KLUBO nariai mums it šeima, todėl dėmesingai rūpinamės kiekvienu. Ne tik atsakysime į visus Tau rūpimus klausimus, bet ir kitaip padėsime kiekviename žingsnyje.

5. Palaikymas ir motyvacija

Diskutuok, klausk, dalinkis patirtimi, džiaukis pasiekimais ir rezultatais kartu su bendraminčiais, kurie jau išbandė ir siekia savo tikslų su Keto mityba.

PRADĖK POKYČIUS

Daugiau nei 5000 žmonių kasdien naudojasi KETO KLUBO naudomis: renkasi mitybos planus, gamina pagal Keto receptus, diskutuoja ir mokosi iš geriausių Keto specialistų. Pradėk savo pokyčius jau šiandien, kad rytojus neštų pirmuosius rezultatus.

Žinome, kad Keto gali atnešti didžiulę naudą savijautai ir sveikatai, be to ji efektyviai ir sveikai padeda atsikratyti antsvorio. Kiekvieną dieną mes sekame pasaulinę informaciją, mokslinius tyrimus ir analizuojame įvairius šaltinius tam, kad mūsų siūloma paslauga ir pateikiama informacija būtų nauja, teisinga ir informatyvi.

Patys pasiekę puikių rezultatų žinome, kaip motyvuoti, padėti ir ką daryti, kad ir Tu pasiektum savo tikslų!

Jei visgi nebūsi patenkintas paslaugos kokybę – grąžinsime sumokėtus pinigus.

NEATIDĖLIOK – pradėk dabar!

Svorio metimas be alkio jausmo ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai ir bendra savijauta.

NORIU POKYČIŲ