Per dieną suvalgei daugiau nei 2500 kalorijų, bet SOTUMO JAUSMAS NEAPLANKĖ?

Tikriausiai visi bent kartą esame paskaičiavę kiek kalorijų turėtumėm suvartoti pagal savo sudėjimą ir fizinį aktyvumą. Galbūt net nešiojęsi indelius, svėrę maisto porcijas ir atkakliai vesdami skaičius programėlėse skaičiavę ant kiekvieno suvalgyto produkto etiketės esančias kalorijas. Tai vargina ir nėra efektyvu norint pasiekti ilgalaikių rezultatų.

Kiek kartų nutiko taip, kad suvalgęs visas leistinas „savo“ kalorijas vis tiek jauteisi alkanas ir nepasisotinęs, piktas ir nusivylęs savimi? Kiek kartų kilo klausimas: kodėl aš suvalgęs „nustatytą“ kiekį kalorijų, nepatenkinu savo poreikių ir nejaučiu sotumo?

Ne suvartotos kalorijos mums suteikia sotumo jausmą!

Įprastos dietos riboja kalorijas, skatina jų skaičiavimą. Pradėjus įprastą dietą žmogus nusiteikia badauti ir nuolat jausti alkį. Sutiki, net pats žodis „dieta“ pasąmonėje mus verčia galvoti, kad dabar jau reikės riboti save, atsisakyti skanaus maisto ir pastoviai norėti valgyti.

Kalorijų skaičiavimas – klaidinga strategija, nes žmogaus valia nėra stipresnė už patį organizmą ir hormonus, kurie reguliuoja visus organizmo procesus.

Mesti svorį BE ALKIO? Su Keto – ĮMANOMA!

Sotumo pojūtį mums suteikia ne maisto kiekis, svarbiausia – maistinės medžiagos, kurias gauname ir tai kaip jos įtakoja mūsų hormonų sistemą. Ketogeninė mityba remiasi tuo, kad vartodami tikrą, maistinėmis medžiagomis turtingą maistą mes ne tik sveikai metame svorį, o ir jaučiamės iš tikrųjų sotūs, sureguliuojame hormonus ir geriname sveikatą.

Su Keto NEREIKIA:

Skaičiuoti kalorijų.
Jausti alkio, badauti ir savęs kankinti.
Valgyti 5-6 kartus per dieną.

Su Keto REIKIA:

Valgyti, kai esi išalkęs.
Valgyti, kol pajusi sotumą.
Valgyti visaverčius maistingus produktus.
Vartoti geruosius riebalus.

Atėjo laikas kartą ir visiems laikams pakeisti požiūri į mitybą, svorio metimą, sveikatos gerinimą ir gyvenimo kokybę. Atėjo laikas pradėti KETO.

Kodėl pokyčiai su Keto?

Ketogeninė mityba paremta mažai angliavandenių ir gausiai riebalų turinčiu maistu, kad sotumo jausmas išliktų ilgai ir būtų pasiekiama ketozės būsena, kuomet organizme aktyvuojami riebalų deginimo ir savigydos procesai.

Kai organizmas pripranta energiją gauti iš riebalų, o ne mums įprastų angliavandenių, riebalų deginimas vyksta nuolatos (24 valandas per parą), greitėja medžiagų apykaita, sumažėja alkio jausmas, noras persivalgyti, dingsta cukraus priklausomybė, nyksta uždegiminiai procesai, normalizuojasi hormonų veikla bei bendra organizmo būklė.

Fiziškai aktyviems ir sportuojantiems žmonėms keto mityba suteiks dar daugiau jėgų, energijos ir ištvermės.

Moksliniai tyrimai įrodo vis daugiau Keto mitybos naudos:

✅ Sveikas svorio metimas be alkio jausmo ir kalorijų skaičiavimo;
✅ Dingusi cukraus priklausomybė ir užkandžiavimo poreikis;
✅ Pagerėjusi plaukų, nagų, odos būklė ir bendra savijauta;
✅ Išaugusi energija ir fizinė ištvermė, produktyvumas ir koncentracija;
✅ Medžiagų apykaitos, cholesterolio, insulino ir cukraus kiekio kraujyje balansas;
✅ Nutukimo, migrenos, kraujotakos sistemos, širdies ligų, diabeto, epilepsijos, psoriazės, hormonų disfunkcijos ir kitų ligų gydymas bei prevencija.

Prisijunkite prie KETO KLUBO, kuriame visa informacija yra pateikiama, atrinkta ir sukurta specialistų.

KETO KLUBE gausite viską, ko reikia tikriems pokyčiams:

✓ Galimybę rinktis įvairius mitybos planus, pagal savo asmeninius poreikius ir tikslus;

Dalijamės daugiau nei 660 receptų pasiūlymų, kuriuos nuolat papildome;

Suteikiame visą informaciją, straipsnius ir video pamokas apie mitybą, svorio metimą ir sveikatą;

Padedame siekti ilgalaikių pokyčių ir įgyvendinti tikslus;

Motyvuojame, patariame ir mokome.

 

Šiandien 1 mėnesio planą galite įsigyti tik už €11.97, tačiau kviečiame prisijungti 3 ar 6 mėnesiams ir dar daugiau pasiekti bei sutaupyti!

1 mėn. planas

11.97

už mėnesįPasirinkti

€19.97

3 mėn. planasSutaupote 60%

6.65

už mėnesįPasirinkti

€49.97 tik €19.97 už 3 mėnesius
30 d. pinigų grąžinimo garantija.

6 mėn. planasSutaupote 68%

4.82

už mėnesįPasirinkti

€89.97 tik €28.97 už 6 mėnesius
30 d. pinigų grąžinimo garantija.

KETO KLUBE TAVĘS LAUKIA:

Mitybos planai. Kiekvienas žmogus yra individualus, su savo pomėgiais ir elgsena. Kiekvienas turi skirtingus lieknėjimo tikslus, tempus ir fizinį aktyvumą. KETO KLUBE sudarėme 22 skirtingus mitybos planus, pritaikytus populiariausiems tikslams. O jei nors vienas patiekalas Tau netiks ir norėsi jį pakeisti, pagal pateiktą informaciją planą lengvai galėsi pritaikyti prie savo poreikių ir skonių.

Vienos, dviejų, trijų ir net 6 savaičių pokyčių mitybos planai:

✓ Pradedantiesiems ✓ Pažengusiems ✓ Skubantiems ✓ Taupantiems ✓ Poroms ✓ Sportuojantiems ✓ Vegetarams.

Daugiau nei 660 receptų. Ką valgyti pusryčiams? Ką paruošti svečiams? O gal norisi kažko saldaus? Visi receptai sveiki, subalansuoti, labai gardūs ir lengvai paruošiami. Prie kiekvieno recepto pateikiame ne tik produktų sąrašą, gaminimo eigą, laiką, kurį truksi gaminant, bet ir tikslią maistinę vertę, kurioje parodome kiek angliavandenių, baltymų ir riebalų turi kiekvieno patiekalo porcija.

Video pamokos ir seminarai. Profesionalai paprastai ir suprantamai paaiškins apie sudėtingus organizmo procesus, išmokys kaip atpažinti kūno siunčiamus signalus, kaip atskirti tinkamus ir netinkamus produktus, susidėlioti meniu, pradėti ir tęsti pokyčius.

Aktualiausi straipsniai. Mitybos įpročių keitimas – rimtas iššūkis, tačiau nuogąstauti nėra ko: straipsnių skiltyje rasite tik moksliniais tyrimais patvirtintą ir praktinėmis žiniomis pagrįstą informaciją apie ketogeninę mitybą ir jos naudą.

Palaikymas ir motyvacija. Mūsų komandą sudaro mitybos specialistai, nutriciologai, treneriai, sveikos gyvensenos šalininkai, todėl čia gausite priežiūrą, išsamias konsultacijas, praktinius patarimus, motyvaciją ir visą reikiamą pagalbą.

KETO jau seniai minima, kaip priešuždegiminė dieta ir dėl atliktų tyrimų galima teigti, kad KETO – jaunystės paslaptis, nes veikia hormonę veiklą ir stabdo priešlaikinį senėjimą. Tūkstančiai išbandžiusių jau džiaugiasi rezultatais. Ar tiek žmonių gali klysti?

Kokių rezultatų galima pasiekti per 3-6 mėnesius su Keto Klubu?

🌿 Numesti 15-25 kg riebalinio sluoksnio. Tai reiškia, kad vos per kelis mėnesius drabužių dydį galima sumažinti nuo XXL iki L ar net M dydžio!;

🌿 Pagerinti žarnyno veiklą, atsikratyti dujų kaupimosi, skrandžio rūgštingumo problemų;

🌿 Sumažinti kraujospūdį, insulino, cukraus ir trigliceridų kiekį kraujyje;

🌿 Atjauninti išvaizdą ir sumažinti organizmo biologinį amžių;

🌿 Susitvarkyti miego ritmą, o ryte žvaliai keltis be žadintuvo;

🌿 Išlaikyti vienodą energijos lygį visos dienos metu;

🌿 Subalansuoti hormonų veiklą ir pakelti libido, seksualinį potraukį;

🌿 Pagerinti bendrą gyvenimo kokybę, emocinę būklę ir imtis naujų tikslų.

Suteiksime vertingas žinias VISAM GYVENIMUI, nes čia susipažinsi, išmoksi, suprasi ir pradėsi vertinti tai, kas iš tikrųjų naudinga Tavo kūnui.

Kiekvieną dieną mūsų planus, receptus ir straipsnius peržiūri daugiau nei 5000 žmonių. Tapk bendruomenės dalimi jau šiandien, kad rytojus neštų pirmuosius rezultatus!

1 mėn. planas

11.97

už mėnesįPasirinkti

€19.97

3 mėn. planasSutaupote 60%

6.65

už mėnesįPasirinkti

€49.97 tik €19.97 už 3 mėnesius
30 d. pinigų grąžinimo garantija.

6 mėn. planasSutaupote 68%

4.82

už mėnesįPasirinkti

€89.97 tik €28.97 už 6 mėnesius
30 d. pinigų grąžinimo garantija.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Keto mityba gali atnešti didžiulę naudą savijautai ir sveikatai, be to ji efektyviai ir sveikai padeda atsikratyti antsvorio. Kiekvieną dieną mes sekame pasaulinę informaciją, mokslinius tyrimus ir analizuojame įvairius šaltinius tam, kad mūsų siūloma paslauga ir pateikiama informacija būtų nauja, teisinga ir informatyvi. Jei visgi nebūsite patenkinti paslaugos kokybe – grąžinsime sumokėtus pinigus.

Kada, jei ne dabar?

Dabar puiki proga ne tik pradėti geriausius gyvenimo pokyčius, bet ir sutaupyti. Šiandien prisijungti prie KETO KLUBO galite net iki 68% pigiau!

Pasirinkti planą