KAS KALTAS DĖL PRASTOS SAVIJAUTOS?

Būkite atidūs, jei nebegalite džiaugtis gyvenimu ar atlikti paprastų kasdienių veiksmų, nenorite keltis, judėti, kurti, Jums nuolat skauda arba svaigsta galva, blogai virškinate, reguliariai neinate į tualetą – stabtelėkite, gali būti, jog už blogos savijautos slepiasi klastingas, sunkiai aptinkamas chroniškas uždegimas.

Kodėl, tai turėtų rūpėti žmogui, kuris jaučiasi neblogai ir jam nieko neskauda? Nes sisteminis uždegimas ir yra būklė, kai DAR nieko neskauda.

Prastėjanti ekologija, vis mažiau maistinių medžiagų turintis maistas, žalingi įpročiai, žemas fizinis aktyvumas, stresas, prastas miegas – faktoriai, vedantys prie bendro mūsų organizmo sistemų išsibalansavimo. Tai pasireiškia per nuolatinį nuovargį, apatiją, energijos trūkumą, taip pat dažnu alkiu (ypač potraukiu nesveikiems produktams).

Esant chroniškam uždegimui organizme – neįmanoma numesti svorio.

Jei jau kurį laiką jaučiate bent kelis simptomus iš išvardintų žemiau, tikimybė, kad Jūsų organizmas kenčia nuo chroniško uždegimo yra itin didelė, todėl pirma pagalba – tinkama, priešuždegiminė mityba.

☓ Jaučiate silpnumą ir vangumą.
☓ Sunku priimti sprendimus, susikoncentruoti, mokytis, įsiminti.
☓ Jaučiate nuotaikų kaitą ar depresiją.
☓ Nekrenta svoris.
☓ Sunku užmigti, ryte prabundate nepailsėję.
☓ Jaučiate nemalonius pojūčius pilve: pučia, sunku tuštintis, viduriuojate ar atvirkščiai – viduriai užkietėję.
☓ Pasikeičia skonio preferencijos ir receptoriai, nuolat jaučiate potraukį daug cukraus turinčiam maistui.
☓ Nusilpsta imunitetas, kankina peršalimai ir kitos virusinės ligos.
☓ Skauda raumenis, sąnarius ar visą kūną.

IŠBANDYKITE PRIEŠUŽDEGIMINĘ MITYBĄ, KURI SUMAŽINS ORGANIZME ESANČIUS UŽDEGIMUS IR VĖL SUGRĄŽINS JĖGAS, NORĄ VEIKTI BEI GYVENIMO DŽIAUGSMĄ.

Specialiai sukurtas priešuždegiminis meniu padės susidoroti su uždegimais ir nemaloniais jų simptomais. Išbandyti tikrai verta, nes:

Šis maitinimosi būdas tinka visiems. Jam nėra amžiaus cenzo, jis adaptuotas bet kuriai žmonių grupei, bet kuriai simptomatikai.
Tai žmogaus, norinčio būti sveiku racionas, kurio laikytis galite visada!
Valgiaraščio racionas platus, patiekalai skanūs.
Laikantis tokio mitybos režimo galima suvaldyti uždegimus, sureguliuoti kūno svorį, dermatitą, psoriazę ir kitas chroniškų uždegimų sukeliamas būkles.

Tad jei jau seniai svarstote apie tai, kad reikia keisti valgymo įpročius, dabar puiki proga siekti pokyčių su LCHF mityba. Šis maitinimosi būdas puikiai tiks ir tiems, kurie išbandė Keto, tačiau netęsė, nes ji pasirodė per griežta ar per sudėtinga. LCHF – paprastesnė, leidžianti valgyti jai tinkamus vaisius, grūdines kultūras ir t.t.

Prisijungę prie šios programos gausite:

✅ LCHF mitybos valgiaraštį, produktų pirkinių sąrašą.
✅ Mokomąją medžiagą apie mitybą, uždegiminius procesus, kaip juos atpažinti ir mažinti organizme. Visą informaciją stengiamės pateikti įdomiai, aiškiai ir suprantamai, todėl paruošėme skirtingus formatus: galėsite skaityti straipsnius bei žiūrėti video įrašus.
✅ Net 50 specialiai sukurtų priešuždegiminių receptų, kuriuose apskaičiuotos visos maistinės medžiagos: angliavandeniai, baltymai ir riebalai.
✅ Pagalbą, konsultacijas, profesionalų patarimus ir motyvaciją.

Pradėkite šiandien ir gaukite dar daugiau!

Prisijungę prie KETO KLUBO galėsite naudotis visais privalumais: turėsite galimybę matyti daugiau nei 700 receptų, naudotis daugiau nei 20 skirtingų mitybos planų, skaityti išsamius straipsnius bei peržiūrėti video seminarus apie mitybą, sveikatą ir organizmą.

KODĖL NET NEJUNTAMAS UŽDEGIMAS GALI BŪTI KALTAS DĖL BLOGOS SAVIJAUTOS IR SVEIKATOS?

Pirmiausia, reikia suprasti, kad uždegimai skirstomi į ūmius ir chroniškus.

Ūmus uždegimas, tai procesas, kai imuninė sistema sutinka svetimkūnį arba gauna signalą apie kokios nors sistemos pažeidimus, pvz.: gavus traumą, susižeidus ar pasigavus virusą. Tuomet visos organizmo pajėgos skiriamos „įsibrovėliams“ nukenksminti. Ūmus uždegimas trunka sąlyginai neilgai – tol, kol susidorojama su pagrindine jo atsiradimo priežastimi. Be tokių uždegiminių procesų mes neišgyventume.

Didžiausia problema ta, kad ne visus organizme vykstančius uždegimus mes galime pastebėti. Kartais, dėl tam tikrų priežasčių (pvz.: trūksta vitaminų, mineralų, organizmas išsekęs, patiriamas nuolatinis stresas, trūksta kokybiško poilsio) ūmus uždegimas gali peraugti į chronišką arba dar kitaip vadinamą sisteminį uždegimą, kuris vyksta itin ilgą laiką, taip sekindamas visą organizmą.

Prastos savijautos kaltininkas – chroniškas uždegimas!

Klasikinėje medicinoje chronišku uždegimu laikomos itin sunkios patologijos, kaip, pvz.: sepsis, tačiau kasdienybėje sisteminis uždegimas gali būti net nepastebimas, gerai pasislėpęs ir mediciniškai nediagnozuojamas. Kraujo tyrimai jo gali net neparodyti.

Svarbu suprasti, kad uždegimo poveikis gali būti absoliučiai kiekvienai organizmo ląstelei! Labai dažnai liga yra atsakas į ilgai vykusį uždegimą. Malšindami ligos simptomus, mes neišsprendžiame pagrindinės problemos, dėl ko ji atsirado.

Kas, esant chroniškam uždegimui, gali vystytis skirtinguose organuose:

  • Odoje: dermatitai, aknė, psoriazė, egzema, greitas senėjimas.
  • Širdyje: išeminė liga, hipertonija, anemijos.
  • Inkstuose: nepakankamumas, nefritas, cistitai.
  • Kauluose, sąnariuose: osteoporozė, artritas, artrozė, podagra.
  • Kepenyse: suriebėjimas, padidinta toksinė apkrova.
  • Skydliaukėje: autoimuninis tiroiditas, Greivso liga.
  • Plaučiuose: alergijos, astma.
  • Virškinimo trakte: Krono liga, gastritas, celiakija, opinis kolitas, refliuksas.
  • Raumenyse: reumatinė polimialgija, raumenų skausmai, silpnumas.
  • Smegenyse: uždegiminiai citokinai gali sukelti autoimuninių reakcijų, kurios gali įtakoti depresiją, prastą atmintį, Alzheimerio ligą, išsėtinę sklerozę. Smegenys – riebalinis audinys, todėl ten vykstantys uždegiminiai procesai ir oksidacija itin pavojingi.

KAS GALI PADĖTI SUMAŽINTI SUNKIAI DIAGNOZUOJAMUS UŽDEGIMUS? ATSAKYMAS PAPRASTAS – MAŽAI ANGLIAVANDENIŲ TURINTI MITYBA (LCHF).

Kodėl vis dar galvojame, kad tai, ką mes valgome, tėra būdas užkimšti skrandžius? Maistas – ne tik energija, vitaminai, mineralai ir kalorijos. Kaip Jūs jaučiatės, ką galvojate, kaip žiūrite į pasaulį, ar esate pesimistas, ar optimistas labai didele dalimi priklauso nuo to, ką Jūs valgote, kad ir kaip netikėtai tai skambėtų.

Koks maistas sukelia uždegimus?

Daugelį produktų jau tikrai esate girdėję, kaip netinkamus, esant alergijoms ar „netoleravimui“, problema, kad net neturint šių negalavimų, tokių produktų vartojimas skatina uždegimus. Tai visi glitimo turintys produktai (kviečiai, miežiai, rugiai, spelta, kai kurios avižos), cukrus ir visi kiti jo pavadinimai, visi pieno produktai, išskyrus ghee sviestą, transriebalai (margarinas, hidrogenizuoti riebalai ir t.t.).

Kas nutinka eliminavus uždegimus skatinančius produktus?

🌿 Gerėja virškinimas.
🌿 Susibalansuoja hormonų sistema.
🌿 Susinormalizuoja insulino kiekis.
🌿 Sustiprėja imunitetas.
🌿 Lengviau kontroliuoti svorį.
🌿 Gerėja bendra savijauta ir sveikata.
🌿 Gerėja emocinė, psichinė būklė, nuotaika.
🌿 Didėja produktyvumas, noras veikti.

Tapkite KETO KLUBO bendruomenės dalimi ir pasinaudokite galimybe apie mažai angliavandenių turinčią mitybą mokytis iš savo srities profesionalų.

Visą mokomąją medžiagą apie uždegiminius procesus ir specialų LCHF valgiaraštį paruošė nutriociologė, sveikos mitybos ir gyvensenos seminarų bei mokymų lektorė Olga Pakalniškienė. Olga taip pat yra sertifikuota ketogeninės mitybos specialistė, nutriciologijos studijų absolventė. Daugelis ją pažįsta iš Ketogeninės mitybos mokymų, nes ji jų kūrėja ir kuratorė.

PRADĖKITE DABAR – SUTAUPYKITE 89%

Šiandien 6 mėnesių planas tik 19,97 € arba 3,32 € už 1 mėnesį. Nepraleiskite galimybės!

️✅ 100% Rezultato garantija

Specialiai sudarytas priešuždegiminis valgiaraštis, receptai, mokomoji medžiaga – padės susidoroti su uždegiminiais procesais organizme ir nemaloniais jų simptomais.

✅ Konsultacijos ir motyvacija

Mūsų profesionalų komanda maloniai atsakys, paprastai ir suprantamai paaiškins visus Jums kilusius klausimus bei padės neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslo.

✅ Pinigų grąžinimo garantija

Manot, per daug gerai, kad būtų tiesa? Mes tikime Keto klubo nešama verte, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Išbandykite be jokios rizikos!

Kada, jei ne dabar?

Dabar puiki proga ne tik pradėti geriausius savijautos ir sveikatos gerinimo pokyčius, bet ir sutaupyti. Šiandien 6 mėnesių planas net 89% pigiau!

PRADĖTI DABAR