TO DAR NEBUVO!

IŠBANDYK KETO KLUBĄ DABAR VOS UŽ 7 EUR.

Įprastos dietos remiasi griežtais apribojimais, kalorijų skaičiavimo ir 5 valgymų per dieną principais. Pradėjus įprastą dietą žmogus nusiteikia badauti ir nuolat jausti alkį. Sutiki, net pats žodis „dieta“ mus verčia galvoti, kad dabar jau reikės riboti save, atsisakyti skanaus maisto ir pastoviai norėti valgyti.

Tai – sudėtinga ir nepatogu, nes negali valgyti mažiau ir nejausti alkio. Tokios dietos NEEFEKTYVIOS norint pasiekti ilgalaikių rezultatų!

Sotumo jausmą mums suteikia ne kalorijos ir maisto kiekis, svarbiausia – maistinės medžiagos, kurias gauname ir tai kaip jos įtakoja mūsų medžiagų apykaitą. KETO mitybos metu valgydami skanų ir maistinėmis medžiagomis turtingą maistą mes ne tik metame svorį, turime daug energijos, o ir jaučiamės iš tikrųjų sotūs, sureguliuojame hormonų veiklą bei geriname bendrą sveikatą.

PRADĖTI POKYČIUS (7 EUR.)

*Pasiūlymas ribotas. Nepraleisk!

KETO KLUBAS

KETO KLUBE TAVĘS LAUKIA

MITYBOS PLANAI

Suasmeninti, subalansuoti ir įvairūs – mitybos planai, valgiaraščiai, pirkinių sąrašai. Metantiems svorį, norintiems pagerinti savijautą ir sveikatą, vegetarams, skubantiems, taupantiems, poroms, sportuojantiems ir siekiantiems padidinti raumeninę kūno masę.

DAUGIAU NEI 700 RECEPTŲ

Pristatome daugiau nei 700 receptų pasiūlymų jūsų savaitės meniu. Išbandyti, skanūs receptai ir kasdienai, ir šventėms. Lengvai ir greitai paruošiami, gaminami iš paprastose parduotuvėse randamų produktų.

MOKOMOJI MEDŽIAGA

Paprastai ir suprantamai paaiškinsime apie sudėtingus organizmo procesus, išmokysime kaip atpažinti kūno siunčiamus signalus, kaip atskirti tinkamus ir netinkamus maisto produktus, susidėlioti meniu, pradėti ir tęsti ilgalaikius pokyčius.

PAGALBA IR MOTYVACIJA

Mūsų komandą sudaro mitybos specialistai, nutriciologai, treneriai, todėl čia gausite priežiūrą, išsamias konsultacijas, praktinius patarimus, bendruomenės narių palaikymą, motyvaciją ir visą kitą reikiamą pagalbą.

PRADĖTI POKYČIUS (7 EUR.)

*Kaina be nuolaidos: 19.97 Eur.

KETO KLUBAS

30 DIENŲ POKYČIAI SU KETO KLUBU: MESTI SVORĮ IR PAGERINTI SAVIJAUTĄ PAPRASTA!

KODĖL KETO VEIKIA?

Ketogeninė mityba paremta mažai angliavandenių ir gausiai riebalų turinčiu maistu, kad sotumo jausmas išliktų ilgai ir būtų pasiekiama ketozė, kurios metu organizme aktyvuojami riebalų deginimo ir savigydos procesai.

Kuomet organizmas pripranta energiją gauti iš riebalų, o ne mums įprastų angliavandenių, riebalų deginimas vyksta nuolatos (24/7), greitėja medžiagų apykaita, sumažėja alkio jausmas, noras persivalgyti, dingsta cukraus priklausomybė, nyksta uždegiminiai procesai, normalizuojasi hormonų veikla bei bendra organizmo būklė.

Fiziškai aktyviems bei sportuojantiems žmonėms Ketogeninė mityba suteiks dar daugiau jėgų, energijos ir ištvermės. Laikantis šios mitybos principų lengvai palaikysite fizinę formą, kontroliuosite kūno svorį bei auginsite liesą raumeninę masę.

KETO mityba tinka tiek moterims, tiek vyrams – visiems, siekiantiems mesti antsvorį ar pagerinti sveikatą, sportuoti ar didinti raumeninę masę.

Moksliniai tyrimai rodo, kad Ketogeninė mityba yra itin veiksminga ne tik svorio kontrolei, bet ir rimtų sveikatos sutrikimų gydymui/prevencijai, nes KETO:

– Subalansuoja hormonų pusiausvyrą.
– Slopina alkio hormoną – greliną.
– Gerina medžiagų apykaitos darbą (metabolizmą).
– Mažina uždegiminius procesus organizme.
– Gerina kraujagyslių būklę, mažina blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

Kas nutinka mityboje sumažinus angliavandenius?

Gerėja virškinimas, dingsta potraukis greitam, nesveikam maistui.
Susinormalizuoja insulino kiekis.
Sustiprėja imunitetas.
Lengviau kontroliuoti svorį.
Gerėja bendra savijauta ir sveikata.
Gerėja emocinė, psichinė būklė, nuotaika.
Didėja produktyvumas ir noras veikti.

Keto jau seniai minima, kaip priešuždegiminė dieta ir dėl atliktų tyrimų galima teigti, kad KETO – jaunystės paslaptis, nes veikia hormonų veiklą ir stabdo priešlaikinį senėjimą bei jo pasekmes.
PRADĖTI POKYČIUS (7 EUR.)

*Dabar -65% pigiau. Išbandyk!

KETO KLUBAS

VIRŠ 18,500 SĖKMINGŲ KLIENTŲ! KĄ ŽMONĖS SAKO APIE POKYČIUS SU KETO?

KETO KLUBAS ATSILIEPIMAI

KĄ JUMS PAŽADAME?

Vis dar dvejojate Ketogeninės mitybos nauda ir nedrįstate pradėti? Atėjo metas išbandyti ir įsitikinti, kad ši mityba gerina sveikatą, padeda mesti nereikalingus kilogramus ir keičia savijautą. Paprastai sakant – gerina gyvenimo kokybę.

✔ 100% REZULTATO GARANTIJA

Keto mitybos nauda akivaizdi: svorio metimas be alkio ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai bei savijauta.

✔ PAGALBA IR MOTYVACIJA

Mūsų profesionalų komanda maloniai atsakys, paprastai ir suprantamai paaiškins visus jums kilusius klausimus bei padės neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslo.

✔ PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Mes tikime Ketoklubas.lt nešama nauda, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Išbandykite jau dabar!

KETO KLUBAS – TAVO POKYČIAMS!

Dabar puiki proga ne tik pradėti geriausius gyvenimo pokyčius, bet ir sutaupyti. Šiandien prisijungti prie KETO KLUBO galite -65% pigiau!
PRADĖTI DABAR