IKI VASAROS LIKO:

0
Months
:
0
d.
:
0
val.
:
0
min.
:
0
sek.

„Dieta? Keto niekaip negalėčiau pavadinti dieta. Valgau sočiai, skaniai, o apimtys mažėja. Jaučiuosi puikiai, turiu daug energijos, gerai išsimiegu, nebeskauda sąnarių, pradėjau sportuoti. Esu dėkinga Keto klubui, kad davė daug skirtingų mitybos planų, receptų ir straipsnių, visada maloniai padeda ir pataria. Prisijungiau prieš 3 mėnesius, o numečiau jau 16,5 kg. Neįtikėtina!“

Kodėl pokyčiai su KETO KLUBU?

Efektyvus svorio metimas

Alkis – didžiausias svorio metimo priešas, todėl keto mitybos metu valgysi sočiai. Jokio kalorijų skaičiavimo, persivalgymo epizodų ir sąžinės graužaties.

Puiki savijauta ir sveikata

Greitėjanti medžiagų apykaita, pagerėjusi miego kokybė, energingumas, pakilesnė nuotaika, ligų prevencija – tik keletas naudų, kurias atneša KETO.

Pasirinkti planą

Mitybos planai

Pasirink mitybos planą iš plataus sąrašo ir gauk prieigą prie visko, kad savo tikslus užtikrintai pasiektum.

Daugiau nei 660 receptų

Nuo skrudintų mocarelos gabalėlių iki baltyminio kokteilio su riešutų sviestu – receptus sau atras kiekvienas.

Specialistų pagalba

Ką, kaip ir kada – mūsų specialistai žino visus su ketogenine mityba susijusius atsakymus.

Naudingi straipsniai

Negaišk laiko interneto platybėse – straipsnių skiltyje rasi vertingiausią informaciją.

KETO KLUBAS dabar net iki 68% pigiau!

Prisijunk prie KETO KLUBO ir jau po pirmųjų dienų įsitikinsi, kad mesti svorį, pagerinti savijautą ir sveikata nėra taip sudėtinga, kaip atrodo.

*Šiandien planą gali įsigyti vos nuo 3.89 € /mėn. Nepraleisk progos!

1 mėn.

11.97

per mėnesį

6 mėn.Sutaupote 54%

5.49

per mėnesį71.88 € 32.94 € už 6 mėn. planą

Pasirinkti
30 d. pinigų grąžinimo garantija.

12 mėn.Sutaupote 68%

3.89

per mėnesį143.76 € 46.68 € už 12 mėn. planą

Pasirinkti
30 d. pinigų grąžinimo garantija.

Valgykite į sveikatą!

Kitaip nei trumpalaikės dietos, kurios stipriai riboja suvartojamų kalorijų skaičių ir priverčia nuolat jausti alkį, KETO mityba nealina organizmo badavimu ir drastišku kalorijų sumažinimu.

Subalansavus hormonų sistemą, insulino kraujyje šuolius ir pašalinus faktorius, kurie įtakoja viršsvorio augimą – mesite nereikalingus kilogramus valgydami skanius ir subalansuotus patiekalus.

Visi planai

POKYČIAI SU KETO KLUBU

Keto nėra įprasta dieta. Tai – gyvenimą keičianti mityba!
Laikykis plano ir džiaukis dailesnėmis kūno linijomis. Be jokių dietų.

  • 2-3 valgymai per dieną
  • Gardūs ir sotūs patiekalai
  • Greitėjanti medžiagų apykaita
  • Ilgalaikis rezultatas

ĮPRASTOS DIETOS PATARIMAI

„Mažiau ėsk. Skaičiuok kalorijas. Liek prakaitą sporto salėje.“
Tai – vargina, sudėtinga ir nepatogu.

  • 4-6 valgymai per dieną
  • Griežtas kalorijų ribojimas
  • Prėskas ir skurdus maistas
  • Užburtas dietų ratas

Tavo mitybos gidas

Mitybos planai

Kiekvienas žmogus yra individualus, su savo pomėgiais ir elgsena. Kiekvienas turi skirtingus tikslus. Todėl KETO KLUBE sukūrėme 19 išsamių mitybos planų, pritaikytų populiariausiems tikslams.

Daugiau nei 660 receptų

Išbandyti, skanūs ir lengvai paruošiami. Prie kiekvieno recepto pateikiame produktų sąrašą, gaminimo eigą, laiką ir maistinę vertę, kiek angliavandenių, baltymų ir riebalų turi patiekalo porcija.

Pasirinkti planą

Žinioms nėra ribų

Naudingi straipsniai

Pradėjus maitintis pagal ketogeninės mitybos principus, nuo informacijos pertekliaus gali imti suktis galva… Kad Tau taip nenutiktų, visas žinias patalpinome čia.

Specialistų pagalba

Mūsų komandoje – geriausi srities profesionalai Lietuvoje. Ne tik atsakome į klausimus, bet ir kitaip palaikome kiekviename žingsnyje. Ir sakome „Išdrįsk, nes įdomus kelias laukia!“

Pasirinkti planą
Keto klubas

KLIENTAI KALBA UŽ MUS:

27 kg per 8 mėnesius! Toks mano pasiekimas šiai dienai! Kai sužinojau apie tokią, kaip Keto dietą, pagalvojau, kad tai visiška nesąmonė: valgyk ir lieknėk – aha, graži pasaka 😀 Bet kai po savaitės svarstyklės parodė – 5,5 kg, pradėjau dar labiau gilintis į šios mitybos principus. Dabar žinau, kad šią mitybą sau taikysiu visą gyvenimą!

Neringa D.

Anksčiau sirgdavau, neturėjau energijos, buvo bloga sveikata ir prastai jaučiausi...Supratau, kad daugiau taip nebegaliu ir reikia kažką keisti. Buvau išbandžiusi visokių dietų, bet niekas neveikė taip kaip norėjau. Džiaugiuosi, kad radau ketoklubas.lt ir dabar galiu drąsiai pasakyti, kad tai nėra tik būdas svoriui mesti, tai - bendra sveikata ir savijauta!

Lina K.

Kai pradėjau laikytis "subalansuotos" mitybos buvo sunku, svoris krito lėtai, kartais sustodavo, todėl labai trūko motyvacijos... po kurio laiko sužinojau apie keto dietą, ją suderinau su sportu ir savo gyvenimo būdu. Pradėjau matyti aiškų rezultatą. Vidutiniškai numesdavau po 3-4 kg per mėnesį.

Laurynas G.

Aš prieš tai du kartus bandžiau laikytis keto dietos, bet vis nepavykdavo. Tačiau ketoklubo komanda padėjo man pakeisti požiūrį, kad tai ne dieta, o mityba ir gyvenimo būdas. Taip pat atradau paprastų, greitai paruošiamų ir skanių receptų. Per daugiau nei 3 mėn. man pavyko atsikratyti 12 kg bei pagerinti sveikatą. Ačiū!

Viktorija S.

Aš atradau keto dietą 2018 rugsėjo mėnesį ir nuo tada jau numečiau 30 kg! Mano drabūžių dydis pasikeitė nuo XXL iki M. Esu labai dėkingas, be jūsų profesonalios pagalbos ir palaikymo man nebūtų pavykę. Ačiū!

Nerijus L.

Laikausi keto dietos nuo 2017 m. vasario mėn. ir nuo to laiko -52 kg! Mano kraujospūdis normalizavosi ir aš nebesu diabeto rizikoje. Dingo įvairūs kūno skausmai, depresija... Didžiuojuosi savimi ir dėkoju jums!!!

Neringa M.

Pagaliau atradau dietą, kuri ištiesų veikia, o geriausia, kad nereikia skaičiuoti kalorijų ar valgyti 5 kartus per dieną. Nors kartais net ir persivalgau, svoris vistiek krenta, neįtikėtina... Per 2 mėn. jau numečiau 9 kg. Rekomenduočiau išbandyti šią dietą kiekvienam, ne tik dėl svorio bet ir sveikatos!

Adomas A.

Noriu pasidalinti savo mėnesio patirtimi ir rezultatais. Rezultatai - 8 kg., jausmas nerealus, tiesa - užsibrėžtas tikslas 15 kg., tad dar turiu kur stengtis. Patirtis - jau seniai taip nesijaučiau žvaliai, sočiai, nepervargusi ir kas įdomiausiai, visiškai nenoriu saldumynų, o be jų negalėjau gyventi prieš Keto mitybą.

Daiva A.

Apie keto mitybą girdėjau jau seniai, tačiau, pradėjus domėtis, man viskas pasirodė labai sudėtinga. Prisijungiau į ketoklubas.lt, čia gavau mitybos planus, receptus ir visą kitą naudingą informaciją. Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų komandai už palaikymą, patarimus ir pagalbą. Jūsų dėka daugiau nei per 2 mėnesius numečiau 11 kg. Ačiū!

Ina L.

Labai rekomenduoju! Super receptai, kurie nereikalauja didelių pastangų, sugebėjimų ar brangių produktų! Viską, ko reikia, rasite namuose. Ir labai daug geros naudingos informacijos.

Skirmantė M.

Sportuoju jau puse metų, o keto mityba domėtis pradėjau prieš mėnesį. Rezultatai kalba patys už save, per mėnesį mano liemens apimtis sumažėjo 7cm!!! Ir čia tikrai ne pabaiga! Badauti nereikia, valgau skaniai ir sočiai. Ačiū!!

Gerda A.

Jūsų kasdieninė motyvacija buvo mums įkvėpimas sveikatos gerinimo kelyje. Mano sužadėtinė ir aš susituokėme birželio mėnesį, būdami liekni ir gražūs. Aš grįžau į savo studijų laikų svorį, geriausią mano gyvenimo formą, o geriausia, kad aš tiesiog puikiai jaučiuosi, visai kaip jaunysteje... Manau dar ilgai taip maitinsiuosi. 🙂

Ruslanas D.

Mesti svorį

Sveikai mesti svorį ir padėti savo hormonų sistemai bei medžiagų apykaitai vykti tinkamai.

Pagerinti savijautą

Daugiau energijos, sveikatos ir stiprybės. Jei pradėsi šiandien – išauš sveikesnis rytojus.

Sportuoti

Gyveni aktyvų gyvenimą? Racionaliai subalansuota mityba Tau išskirtinai svarbi.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Žinome, kad Keto gali atnešti didžiulę naudą savijautai ir sveikatai, be to ji efektyviai ir sveikai padeda atsikratyti antsvorio. Kiekvieną dieną mes sekame pasaulinę informaciją, mokslinius tyrimus ir analizuojame įvairius šaltinius tam, kad mūsų siūloma paslauga ir pateikiama informacija būtų nauja, teisinga ir informatyvi.

Jei visgi nebūsite patenkinti paslaugos kokybe – grąžinsime sumokėtus pinigus.

KETO KLUBAS

Svorio metimas be alkio jausmo ir kalorijų skaičiavimo, dingusi cukraus priklausomybė, puiki savijauta, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija.

Pradėti Pokyčius