Tavo mitybos gidas!

Įprastos dietos remiasi griežtais apribojimais, kalorijų skaičiavimo ir 5 valgymų per dieną principais. Sudėtinga ir nepatogu, nes negali valgyti mažiau ir nejausti alkio. Tokios dietos – neefektyvios!

KETO mityba nealina organizmo badavimu ir drastišku kalorijų sumažinimu. Jos metu valgome 2-3 sočius ir gardžius patiekalus per dieną, turime daug energijos, gerėjančią sveikatą ir greitai mažėjančias kūno apimtis.

Mitybos planai

Iki puikios savijautos ir norimo kūno svorio Tave skiria tik mitybos planas. Pasirink savo mitybos planą pagal siekiamą tikslą – išbandyk kelis variantus ir mėgaukis daroma pažanga.

Gardžiausi receptai

Atskleisk savo kulinarinį potencialą ir atrask naujus skonius. Receptų skiltyje rasi daugiau nei 660 pasiūlymų Tavajam savaitės meniu. Nesvarbu, ketini ruošti prabangią vakarienę ar užkandžių stalą svečiams – visi patiekalai gali būti keto!

Straipsniai, pagalba ir motyvacija

Kaip ir kiekviena naujovė, mitybos įpročių keitimas – rimtas iššūkis. Tačiau nuogąstauti nėra ko: suteiksime visą reikalingą pagalbą. Ne tik konsultuosime rūpimais klausimais, bet ir kitaip kelsime Tavo motyvacijos lygį.

Metas pokyčiams!

Išbandyk skirtingus mitybos planus, atrask gardžiausius receptus, skaityk naudingus straipsnius.