VASARA SU KETO?

TAIP! Numesti kilogramai, puiki savijauta, gera sveikata ir skanus maistas.

Ilgai laukta vasara jau čia, tačiau jaučiatės dvejopai: džiugina šilti orai, artėjančios atostogos, galbūt kelionės, laikas poilsiui ir atsipalaidavimui, o liūdina tai, kad taip ir nespėjote pasiekti tikslo sulieknėti iki vasaros pradžios? Pirmiausia – gana graužtis. Nebegalvokite apie tai, ką galėjote pasiekti anksčiau, geriau pradėkite galvoti, ką galite pasiekti pradėję ilgalaikius pokyčius čia ir dabar.

Viena pagrindinių klaidų išsikeliant sau tikslą – nusistatyti konkrečią datą, kuomet privalome pasiekti norimą svorį. Dažnai nutinka taip, kad vis labiau artėjant tokiai dienai ir nematant norimų rezultatų, nusiviliama, nukrypstama nuo savo plano, vis dažniau paslystama su mintimi „vis tiek nebepavyks“ ir paprasčiausiai nepasiekiama tai, kas buvo užsibrėžta. Pagrindinė užduotis, turėtų būti siekis palaipsniui gerinti sveikatą, atsisakyti prastų mitybos įpročių, stiprinti kūną ir tiesiog gerai jaustis ilgalaikėje perspektyvoje.

KETO KLUBAS

TAPTI KETO KLUBO NARIU – LABIAU NEI VERTA!

Tapę KETO KLUBO nariais turėsite galimybę išbandyti daugiau nei 700 receptų, galėsite rinktis iš 26 skirtingų mitybos planų bei gilinti žinias skaitydami straipsnius, apžvalgas, žiūrėdami video ir seminarus. Mūsų specialistai bei kiti bendruomenės nariai motyvuos, pasidalins patirtimi bei patarimais, todėl savo tikslo sieksite ne vieni, o bendraminčių būryje – juk taip lengviau, tiesa?

Prisijungus šiandien sutaupysite net iki 82 proc. kainos!

Vasaros laikas su KETO yra tinkamiausias metas pasiekti geriausių rezultatų.

Pagaliau dažniau, galime išeiti iš namų ir būti gryname ore, todėl dabar puikus metas pradėti, nes natūraliai daug lengviau užsiimti įvairia veikla: esame aktyvesni, galime važinėti dviračiais, mėgautis ilgais pasivaikščiojimais, judėti, sportuoti – viskas tampa kasdiene įprasta rutina. Šilti orai ir saulė turi ir daugiau naudos: dažnai jaučiamas mažesnis alkis, nes organizmui reikia mažiau energijos norint sušilti, o saulė gerina nuotaiką – gauname vitamino D, kuris be galo svarbus įvairiems organizmo procesams, įskaitant gerą emocinę ir psichinę sveikatą, energingumą.

Tikriausiai vienas pagrindinių mitų, kad vasarą ar per atostogas priaugti svorio ypač lengva, nes mėgaujantis laiku su draugais, mes švenčiame, dažnai užkandžiaujame, dažniau persivalgome ir t.t. Tame yra tiesos, tačiau patiekalus, kuriais mėgaujatės, galite rinktis taip, kad jie būtų naudingi tiek Jūsų kūnui, tiek socialiniam gyvenimui.

Tikriausiai dauguma sutiks, kad vasarą nėra skanesnio maisto, nei gamintas ant laužo ar grilio. Klausite: Ar įmanoma lieknėti valgant gardžius kepsnius, bbq šonkauliukus ar mėsainius? Su Keto – taip. O mėgautis gardžiais ledais ar šerbetais? Atsakymas tas pats – taip. O kaip dėl kitų desertų, šaltų sriubų ar troškinių, įvairių užkandžių?

Padrąsinsime Jus – visus šiuos patiekalus nesudėtingai galima pagaminti taip, kad jie tiktų KETO mitybai.

Be to, vasarą daugumos produktų kokybė daug geresnė, nei juos valgant ne sezono metu. Šviežiai prisirpusios uogos, gausybė gardžiausių salotų, įvairiausių daržovių, galiausiai, švieži grybai – ne iš prekybos centrų, o tiesiai iš savo daržo ar mažų ūkininkų – turi daug daugiau mums reikalingų vitaminų ir kitų mikroelementų. Nustebsite kokiais patiekalais mes mėgaujamės valgydami pagal Keto!

KETO KLUBAS

Pradėk vasarą su KETO KLUBU ir mėgaukis ne tik skaniais patiekalais, o ir gerėjančia savijauta, energingumu ir tirpstančiais kilogramais.

Na, ar jau kyla ūpas pradėti keistis? Sakysite, „nereikia išradinėti dviračio“, viskas žinoma, reikia mažiau valgyti, skaičiuoti kalorijas ir atsisakyti riebaus maisto, valgyti salotas, virtą, prėską ir kitą nekaloringą maistą, o alkio jausmas yra būtinas indikatorius norint numesti svorį? NE – sugriaukite mitus kartu su Keto klubu – įprastos kalorijų skaičiavimo dietos neveikia ir neatneša ilgalaikių rezultatų.

Nuolat girdimi mitybos specialistų patarimai: laikykitės kalorijų deficito, valgykite 5-6 kartus per dieną, valgykite kuo liesesnius produktus, atsisakykite riebalų – neveikia, jei norite džiaugtis ilgalaikiu efektu. O vasarą tokia strategija visai nepasiteisina, nes neturime laiko nei kalorijų skaičiavimui, nei kelių maisto indelių nešiojimuisi su savimi, nei valgymui tik nustatytomis valandomis. Juolab pagundų pasitaiko dažniau, o jei alkis kamuoja nuolat – tikrai pasinaudosime proga „apdovanoti“ save netinkamų maistu.

KODĖL KETO VEIKIA?

Organizmui persiorientavus energiją naudoti iš riebalų, o ne mums įprastų angliavandenių, ne tik lengviau numesti susikaupusį antsvorį, mes geriau jaučiamės, susitvarko virškinimas, atsiranda daugiau energijos, kūnas greičiau atgauna jėgas ir pailsi, susitvarko miegas, atsiranda lengvumo pojūtis bei noras veikti, tampa lengviau susikaupti, susidoroti su užduotimis, dingsta uždegiminiai procesai – visa tai svarbu, norint numesti svorį.

KETO DIETA

 

Moksliniai tyrimai įrodo, kad KETO mityba:

✅ Sveikas svorio metimas be alkio jausmo ir kalorijų skaičiavimo;
✅ Dingusi cukraus priklausomybė ir užkandžiavimo poreikis;
✅ Išaugusi energija ir fizinė ištvermė, produktyvumas ir koncentracija;
✅ Pagerėjusi plaukų, nagų, odos būklė ir bendra savijauta;
✅ Medžiagų apykaitos, cholesterolio, insulino ir cukraus kiekio kraujyje balansas;
✅ Nutukimo, migrenos, kraujotakos sistemos, širdies ligų, diabeto, epilepsijos, psoriazės, hormonų disfunkcijos ir kitų ligų gydymas bei prevencija.

Narystė Keto klube suteiks vertingas žinias VISAM GYVENIMUI, nes čia susipažinsi, išmoksi, suprasi ir pradėsi vertinti tai, kad iš tikrųjų naudinga Tavo kūnui.

KETO KLUBE TAVĘS LAUKIA:

Mitybos planai. Kiekvienas žmogus yra individualus, su savo pomėgiais, įpročiais ir elgsena. Kiekvienas turi skirtingus lieknėjimo tikslus, tempus bei fizinį aktyvumą. Keto klube esame sukūrę 24 skirtingus mitybos planus, pritaikytų populiariausiems tikslams. O jei nors vienas patiekalas netiks ir norėsi jį pakeisti, pagal pateiktą informaciją planą galėsi lengvai pritaikyti asmeniniams poreikiams.

Receptai. Išbandyti, skanūs receptai ir kasdienai, ir šventėms. Viso paruošėme daugiau nei 700. Rasi ir tinkamų vegetarams! Kiekviename recepte pateikiame ne tik reikiamų produktų sąrašą, gaminimo eigą, bet ir maistinę vertę, kurioje matyti kiek riebalų, angliavandenių ir baltymų turi kiekvieno patiekalo porcija.

Straipsniai, video ir seminarai. Keto klube rasi daug naudingos informacijos, įtraukiančių bei įdomių straipsnių. O be to, paruošėme ir video bei įdomių seminarų, tad juos galėsi ne tik žiūrėti, o tiesiog klausytis keliaujant, sportuojant, vaikščiojant gryname ore ar tiesiog mėgaujantis saule.

Bendruomenė ir palaikymas. Suprantame, kad palaikymas, paskatinimas ir motyvacijos kėlimas labai svarbus siekiant savo tikslų, todėl Keto klube kuriame bendruomenę, kuri padės, patars, motyvuos ir atsakys į kylančius klausimus.

Pasidalinsime su Jumis naudinga įdomia informacija bei savo patirtimis. Sužinosi:

– Kaip nebepatirti Jo-Jo efekto, kuomet numestas svoris atauga su kaupu?
– Kaip išmokti atpažinti tikrąjį alkį ir atskirti jį nuo apetito?
– Kaip maistas keičia mūsų savijautą, elgseną, miegą, emocinę sveikatą?
– Ko dietologai nepasako apie svorio metimą?
– Kodėl nereikia atsisakyti riebalų ir, kad jie nėra kalti dėl augančio svorio.

VASARĄ SU KETO MĖGAUKIS REZULTATAIS!

Tapk mūsų bendruomenės nariu, sužinok apie mitybą, išmok rinktis visavertį maistą, klausykis seminarų, žiūrėk video, mėgaukis gausybe vasariškų receptų ir siek savo tikslo su KETO mityba.

Nepraleisk progos ir pradėk savo pokyčius jau dabar!

JUMS PAŽADAME IR GARANTUOJAME

Ketogeninė mityba gali atnešti didžiulę naudą savijautai ir sveikatai, be to ji efektyviai ir sveikai padeda atsikratyti antsvorio. Kiekvieną dieną mes sekame pasaulinę informaciją, mokslinius tyrimus ir analizuojame įvairius šaltinius tam, kad mūsų siūloma paslauga ir pateikiama informacija būtų nauja, teisinga ir informatyvi.

✅ 100% REZULTATO GARANTIJA

KETO nauda akivaizdi: svorio metimas be alkio ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai bei bendra savijauta.

✅ PAGALBA IR MOTYVACIJA

Mūsų profesionalų komanda maloniai atsakys, paprastai ir suprantamai paaiškins visus Jums kilusius klausimus bei padės neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslo.

✅ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Manot, per daug gerai, kad būtų tiesa? Mes tikime Keto klubo nešama verte, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Paslaugą galite išbandyti be jokios rizikos!

KĄ ŽMONĖS SAKO APIE POKYČIUS SU KETO?

Turime jau virš 18,500 sėkmingų Klientų!

KETO KLUBAS ATSILIEPIMAI

KADA, JEI NE DABAR?

Dabar puiki proga ne tik pradėti geriausius gyvenimo pokyčius, bet ir sutaupyti. Šiandien prisijungti prie KETO KLUBO galite net iki 82% pigiau!

PRADĖTI POKYČIUS