PRIIMK IŠŠŪKĮ. PRADĖK KETO!

-5 KG JAU PER PIRMAS DIENAS

Atrodo išmėginai visas įmanomas dietas ir būdus mesti svorį, tačiau niekas neatnešė ilgalaikių rezultatų, o ir priminė savęs kankinimą? Ribojai kalorijas, valgei košes, darei iškrovos dienas, nevalgei po 18:00 val. ir nuolat jautei alkį, bet kilogramai ir apimtys liko kaip „įkalti”?

Viskas būtų paprasta, jei mūsų kūnas būtų paprastas kalorimetras ir visą suvalgytą maistą matuotų tik kalorijomis (kcal) bei esant jų deficitui – degintų riebalus.

Tačiau taip nėra, žmogaus organizmas labai sudėtingas, kurį valdo įvairūs hormonai, metaboliniai procesai, o išderintas jų balansas yra puikus tramplinas į nekontroliuojamą antsvorio augimą. Tik mūsų pačių organizmas sprendžia kiek suvartotų kalorijų skirti kiekvienam veiksmui ir kiek kaupti atsargoms. Tad, tikriausiai jau suprantate, kad teorijos apie kalorijų deficitą dažnai yra klaidingos.

KODĖL KETO?

Nes tai pilnavertė mityba, sveikas svorio metimas be nuolatinio alkio jausmo, kalorijų skaičiavimo ir valgymo „po truputį 5-6 kartus per dieną”. Šios mitybos metu patiekalai sotūs, skanūs, įvairūs. Valgoma 2-3 kartus per dieną, kas šiuolaikiniam žmogui ypač aktualu ir patogu.

Kas keičiasi valgant pagal Keto?

Riebalų deginimas vyksta nuolatos (24/7);
Medžiagų apykaitos, kraujospūdžio, cholesterolio, insulino balansas;
Gerėja virškinimas, dingsta potraukis greitam, nesveikam maistui.
Sumažėja alkio jausmas ir noras persivalgyti;
Gerėja emocinė, psichinė būklė, nuotaika.
Didėja produktyvumas ir noras veikti.

Moksliniai tyrimai rodo, kad šis mitybos būdas – nutukimo, migrenos, kraujotakos sistemos, širdies ligų, diabeto, epilepsijos, psoriazės, aknės, hormonų disfunkcijos bei kitų ligų gydymas/prevencija. Tinka tiek sportuojantiems, tiek mažiau aktyviems.

IŠŠŪKYJE TAVĘS LAUKIA

Mitybos planai VISIEMS TIKSLAMS: norint sulieknėti, pagerinti sveikatą ar savijautą, sportuojantiems, norintiems tapti energingesniais ir net tiems, kurie nori suvaldyti uždegiminius procesus organizme.

Daugiau nei 700 receptų, kuriuose apskaičiuotos visos maistinės medžiagos: angliavandeniai, baltymai ir riebalai. Receptai skanūs, sotūs ir įvairūs, tinkantys Keto, mažaangliavandenei (lowcarb), priešuždegiminei mitybai, sportuojantiems ir vegetarams.

Iššūkio mokomoji medžiaga. Informaciją stengiamės pateikti įdomiai ir suprantamai, todėl paruošėme skirtingus formatus: galėsite žiūrėti VIDEO pamokas ir seminarus, skaityti straipsnius.

Savarankiškos užduotys, kurias Jums paskirs programos kuratorė. Jas turėsite atlikti bei pasidalinti įspūdžiais ir patirtimis: su kokiais iššūkiais susidūrėte, kas buvo paprasta, kas – sudėtingiau, taip pat ko iš jų išmokote ir kokie klausimai kilo.

Pagalba, konsultacijos, profesionalų patarimai ir motyvacija. Mums svarbu grįžtamasis ryšys, todėl rubrika „Klausimai – Atsakymai“ ne tik mums leis pateikti svarbią medžiagą, o ir ją aiškiai išdėstyti Jums kilus neaiškumams.

KETO IŠŠŪKIS

KETO ISSUKIS

„Kodėl vis dar galvojame, kad tai, ką mes valgome, tėra būdas užkimšti skrandžius? Maistas – ne tik energija, vitaminai, mineralai ir kalorijos. Kaip Jūs jaučiatės, ką galvojate, kaip žiūrite į pasaulį, ar esate pesimistas, ar optimistas labai didele dalimi priklauso nuo to, ką Jūs valgote, kad ir kaip netikėtai tai skambėtų.“

UNIKALI KETO MITYBOS PROGRAMA

Iššūkio mokomąją medžiagą sukūrė ir projektą kuruoja nutriciologė, sveikos mitybos ir gyvensenos seminarų bei mokymų lektorė Olga Pakalniškienė. O. Pakalniškienė taip pat yra sertifikuota keto mitybos specialistė, daugeliui pažįstama iš nuolat vykstančių Ketogeninės mitybos mokymų. Jos sukurtose programose dalyvavo jau daugiau nei 2700 žmonių, video seminarus peržiūrėjo 14 000 dalyvių, o jų atsiliepimai bei pasiekti rezultatai rodo neįtikėtiną mokymų naudą:

KETO IŠŠŪKIS

PIRMIEJI POKYČIAI JAU PO 7 KETO DIENŲ!

Jei neturite energijos, nenorite keltis, judėti, Jums nuolat kažką skauda, blogai virškinate, o skaičiai svarstyklėse nenumaldomai auga – stabtelėkite, galbūt dėl nesveiko perdirbto maisto, perteklinio cukraus ir angliavandenių vartojimo, nuolatinio streso Jūsų organizme vyksta hormonų chaosas, kuris neleidžia džiaugtis gera savijauta.

Jei jau kurį laiką jaučiate nemalonius simptomus, tokius kaip:  

 • Silpnumas, nuovargis ir vangumas.
 • Negebėjimas susikoncentruoti, mokytis, įsiminti.
 • Nuotaikų kaita.
 • Prastas miegas, nemiga.
 • Nekontroliuojamai augantis svoris.
 • Susilpnėjęs imunitetas, pasikartojantys peršalimai ir kitos virusinės ligos.
 • Raumenų, sąnarių ar viso kūno skausmai.
 • Prasta odos būklė, spuogai, aknė, įvairūs bėrimai ir t.t.

Yra didelė tikimybė, kad Jūsų organizmas kenčia nuo prastų mitybos įpročių. Juos pakeitus – keičiasi bendra savijauta, gerėja sveikata, lengviau kontroliuoti kūno svorį, dingsta virškinimo problemos, nuolatinis pilvo pūtimo diskomfortas, rėmuo, refliuksas ir „kylanti rūgštis“.

KETO IŠŠŪKIS

KETO IŠŠŪKIS – ŽINGSNIS SVEIKESNIO IR SĄMONINGESNIO GYVENIMO LINK!

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

 1. Sužinosite, kaip Keto veikia organizmą: padeda išvengti įvairių ligų, mažina uždegiminius procesus ir prisideda prie sveikatos gerinimo.
 2. Sužinosite, kaip Keto padeda deginti riebalus ir mesti antsvorį.
 3. Suprasite, kas yra Keto maistinių medžiagų proporcija, išmoksite ją apskaičiuoti.
 4. Pradėsite suprasti kuo skiriasi tikras alkis nuo apetito.
 5. Išmoksite, kaip atsirinkti Keto tinkamus ir netinkamus produktus, kaip „skaityti“ etiketes.
 6. Išmoksite subtilybių, kad savo patiekalų meniu galėtumėte susidėlioti patys be brangių individualių mitybos planų.
 7. Išmoksite, kaip teorines žinias pritaikyti praktikoje ir socialiniame gyvenime.
 8. Po iššūkio gebėsite savarankiškai siekti ilgalaikių sveikatos, savijautos gerinimo bei svorio mažinimo tikslų.

Ši programa – tai puikus žingsnis norint susipažinti su KETO mitybos subtilybėmis ir gilinti žinias apie sveikatą bei organizmą, mėgautis daugiau nei 700 receptų pasiūlymų, gausybe mitybos planų, naujausiais straipsniais, video seminarais ir visa kita naudinga informacija.

Rinkitės iš dviejų iššūkio pasiūlymų:

➣ Mokausi savarankiškai (1 mėn.)

Pasiūlymas skirtas žmonėms, kurie nori išbandyti Keto savarankiškai. Pasirinkę šį variantą, gausite išsamią iššūkio mokomąją medžiagą bei 1 mėn. trukmės prieigą prie KETO KLUBO. Taip pat galėsite dalyvauti rubrikoje „Klausimai – Atsakymai“.

*Pasiūlymo kaina šiandien tik 9.97 €.

➣ Mokausi su grupe (3 mėn.)

Pasiūlymas skirtas žmonės, norintiems siekti ilgalaikių tikslų ir rezultatų bei įgyti neįkainojamas žinias. Dalyviai net 3 mėn. galės naudotis visomis KETO KLUBO naudomis: daugiau nei 700 receptų, 26 mitybos planais, išsamiais straipsniais, seminarais, rubrika „Klausimai – Atsakymai“.

Taip pat papildoma galimybė prisijungti prie uždaros grupės, kurioje galėsite bendrauti su bendraminčiais, dalintis pasiekimais, patirtimi, patarimais, užduoti klausimus ir gauti asmenines nutriciologės Olgos Pakalniškienės konsultacijas.

**Pasiūlymo kaina šiandien tik 19.97 €.

Po Keto iššūkio žmonės džiaugiasi numestais nereikalingais kilogramais, sumažėjusiomis apimtimis ir puikia savijauta!

KETO IŠŠŪKIS

Vis dar dvejojate Ketogeninės mitybos nauda ir nedrįstate pradėti? Atėjo metas išbandyti ir įsitikinti, kad ši mityba gerina sveikatą, padeda numesti nereikalingus kilogramus ir keičia savijautą. Paprastai sakant – gerina gyvenimo kokybę.

✅ 100% REZULTATO GARANTIJA

KETO nauda akivaizdi: svorio metimas be alkio ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai bei bendra savijauta.

✅ PAGALBA IR MOTYVACIJA

Mūsų profesionalų komanda maloniai atsakys, paprastai ir suprantamai paaiškins visus Jums kilusius klausimus bei padės neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslo.

✅ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Mes tikime Ketoklubas.lt nešama verte, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Paslaugą galite išbandyti be jokios rizikos!

KETO IŠŠŪKIS – TAVO POKYČIAMS!

Priimkite iššūkį ir tapkite KETO KLUBO bendruomenės dalimi. Tai puiki galimybė gauti susistemintą, struktūrizuotą informaciją bei mokytis iš mitybos ir sveikos gyvensenos specialistų.
PRADĖTI DABAR