To dar nebuvo! Išbandyk KETO KLUBĄ vos už 1 eur.

Norint atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir pagerinti savijautą, reikia mitybos įpročius pakeisti taip, kad jie būtų patogūs įprastam gyvenimo ritmui ir nevargintų.

Tu neturi skaičiuoti kalorijas, jausti nuolatinį alkį, diskomfortą ar baimę praryti papildomą kąsnį.

KETO nėra dar viena trumpalaikė dieta. Tai – pilnavertis mitybos būdas, kuris padės pakeisti žalingus valgymo įpročius, atstatyti hormonų pusiausvyra, pagreitinti medžiagų apykaitą, puikiai jaustis ir užtikrintai mesti svorį. Be alinančių dietų!

KETO KLUBE gausi visa tai:

Mitybos planus

Nori numesti svorio? Pagerinti sveikatą? Padidinti raumenų masę? Rinkis iš plataus mitybos planų sąrašo pagal savo siekiamą tikslą. Išbandyk kelis variantus ir mėgaukis daroma pažanga.

Daugiau nei 600 receptų

Atskleisk savo kulinarinį potencialą ir atrask naujus skonius. Nesvarbu, ketini ruošti prabangią vakarienę ar užkandžių stalą svečiams – visi patiekalai gali būti keto!

Straipsnius, pagalbą ir motyvaciją

Kaip ir kiekviena naujovė, mitybos įpročių keitimas – rimtas iššūkis. Tačiau nuogąstauti nėra ko: ne tik konsultuosime visais rūpimais klausimais, bet ir kitaip kelsime Tavo motyvaciją.

Išbandyk dabar

Spausk mygtuką „Į krepšelį”, užsiregistruok ir pradėk savo pokyčius.

9/10 Klientų patvirtina, kad numetė svorio ir pagerino savijautą

27 kg per 8 mėnesius! Toks mano pasiekimas šiai dienai! Kai sužinojau apie tokią, kaip Keto dietą, pagalvojau, kad tai visiška nesąmonė: valgyk ir lieknėk – aha, graži pasaka 😀 Bet kai po savaitės svarstyklės parodė – 5,5 kg, pradėjau dar labiau gilintis į šios mitybos principus. Dabar žinau, kad šią mitybą sau taikysiu visą gyvenimą!

Neringa D.

Anksčiau sirgdavau, neturėjau energijos, buvo bloga sveikata ir prastai jaučiausi...Supratau, kad daugiau taip nebegaliu ir reikia kažką keisti. Buvau išbandžiusi visokių dietų, bet niekas neveikė taip kaip norėjau. Džiaugiuosi, kad radau ketoklubas.lt ir dabar galiu drąsiai pasakyti, kad tai nėra tik būdas svoriui mesti, tai - bendra sveikata ir savijauta!

Lina K.

Kai pradėjau laikytis "subalansuotos" mitybos buvo sunku, svoris krito lėtai, kartais sustodavo, todėl labai trūko motyvacijos... po kurio laiko sužinojau apie keto dietą, ją suderinau su sportu ir savo gyvenimo būdu. Pradėjau matyti aiškų rezultatą. Vidutiniškai numesdavau po 3-4 kg per mėnesį.

Laurynas G.

Aš prieš tai du kartus bandžiau laikytis keto dietos, bet vis nepavykdavo. Tačiau ketoklubo komanda padėjo man pakeisti požiūrį, kad tai ne dieta, o mityba ir gyvenimo būdas. Taip pat atradau paprastų, greitai paruošiamų ir skanių receptų. Per daugiau nei 3 mėn. man pavyko atsikratyti 12 kg bei pagerinti sveikatą. Ačiū!

Viktorija S.

Aš atradau keto dietą 2018 rugsėjo mėnesį ir nuo tada jau numečiau 30 kg! Mano drabūžių dydis pasikeitė nuo XXL iki M. Esu labai dėkingas, be jūsų profesonalios pagalbos ir palaikymo man nebūtų pavykę. Ačiū!

Nerijus L.

Laikausi keto dietos nuo 2017 m. vasario mėn. ir nuo to laiko -52 kg! Mano kraujospūdis normalizavosi ir aš nebesu diabeto rizikoje. Dingo įvairūs kūno skausmai, depresija... Didžiuojuosi savimi ir dėkoju jums!!!

Neringa M.

Pagaliau atradau dietą, kuri ištiesų veikia, o geriausia, kad nereikia skaičiuoti kalorijų ar valgyti 5 kartus per dieną. Nors kartais net ir persivalgau, svoris vistiek krenta, neįtikėtina... Per 2 mėn. jau numečiau 9 kg. Rekomenduočiau išbandyti šią dietą kiekvienam, ne tik dėl svorio bet ir sveikatos!

Adomas A.

Noriu pasidalinti savo mėnesio patirtimi ir rezultatais. Rezultatai - 8 kg., jausmas nerealus, tiesa - užsibrėžtas tikslas 15 kg., tad dar turiu kur stengtis. Patirtis - jau seniai taip nesijaučiau žvaliai, sočiai, nepervargusi ir kas įdomiausiai, visiškai nenoriu saldumynų, o be jų negalėjau gyventi prieš Keto mitybą.

Daiva A.

Apie keto mitybą girdėjau jau seniai, tačiau, pradėjus domėtis, man viskas pasirodė labai sudėtinga. Prisijungiau į ketoklubas.lt, čia gavau mitybos planus, receptus ir visą kitą naudingą informaciją. Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų komandai už palaikymą, patarimus ir pagalbą. Jūsų dėka daugiau nei per 2 mėnesius numečiau 11 kg. Ačiū!

Ina L.

Labai rekomenduoju! Super receptai, kurie nereikalauja didelių pastangų, sugebėjimų ar brangių produktų! Viską, ko reikia, rasite namuose. Ir labai daug geros naudingos informacijos.

Skirmantė M.

Sportuoju jau puse metų, o keto mityba domėtis pradėjau prieš mėnesį. Rezultatai kalba patys už save, per mėnesį mano liemens apimtis sumažėjo 7cm!!! Ir čia tikrai ne pabaiga! Badauti nereikia, valgau skaniai ir sočiai. Ačiū!!

Gerda A.

Jūsų kasdieninė motyvacija buvo mums įkvėpimas sveikatos gerinimo kelyje. Mano sužadėtinė ir aš susituokėme birželio mėnesį, būdami liekni ir gražūs. Aš grįžau į savo studijų laikų svorį, geriausią mano gyvenimo formą, o geriausia, kad aš tiesiog puikiai jaučiuosi, visai kaip jaunysteje... Manau dar ilgai taip maitinsiuosi. 🙂

Ruslanas D.

Kodėl KETO KLUBAS?

Įprastos dietos remiasi griežtais apribojimais, kalorijų skaičiavimo ir 5 valgymų per dieną principais. Tai – sudėtinga ir nepatogu, nes negali valgyti mažiau ir nejausti alkio. Tokios dietos – neefektyvios!

Ketogeninė mityba paremta mažai angliavandenių ir gausiai riebalų turinčiu maistu, kad sotumo jausmas išliktų ilgai ir būtų pasiekiama ketozės būsena, kurios metu organizme aktyvuojami riebalų deginimo ir savigydos procesai.

Pasirinkti narystę

Pamiršk alkį

Keto mitybos metu riebalų deginimas vyksta nuolatos, greitėja medžiagų apykaita, sumažėja alkio jausmas, noras persivalgyti, dingsta cukraus priklausomybė.

Puikiai jauskis

Pagerėjusi miego kokybė, pakilesnė nuotaika, daug energijos, padidėjusi ištvermė, produktyvumas ir koncentracija – tik keletas naudų, kurias atneša ketogeninė mityba.

Valgyk į sveikatą

Keto mityba pasižymi itin gardžiu, plačiu ir kokybišku maisto racionu, tad valgiai nėra nuobodūs ar prėski, o ir restorane ar svečiuose sau tinkamą patiekalą atrasti nebus sudėtinga.

Išvenk ligų

Maitinantis pagal keto didinate galimybę išvengti ar nuslopinti kraujotakos ir širdies ligas, pre-diabetą, diabetą, epilepsiją, suriebėjusių kepenų ligą, PKS, aknę, hormoninius ir kitus sveikatos sutrikimus.

Kada, jei ne dabar?

Mažėjantis svoris ir pagerėjusi sveikata bei savijauta – misija įmanoma! Imkis pokyčių dabar pat ir sulauk teigiamų rezultatų.

Išbandyti