D.U.K

Kas yra Ketoklubas.lt?

Ketoklubas.lt – puikus įrankis siekiant pagrindinio Jūsų tikslo – būti sveikais, pagerinti sveikatą ir reguliuoti kūno svorį.

Mūsų ilgalaikis tikslas – padėti žmonėms daugiau dėmesio skirti savo sveikatai ir savijautai bei  maitintis taip, kad organizmas gautų didžiausią naudą.

Mūsų misija – pasidalinti patikimomis mokslu paremtomis ir praktinėmis žiniomis bei jas pateikti taip, kad viskas būtų paprasta, lengvai suprantama ir prieinama.

Kaip tapti Ketoklubas.lt nariu?

Mūsų nariu galite tapti visiškai nemokamai ir be jokių įsipareigojimų! Pasinaudokite 7 dienų bandomuoju laikotarpiu, po to narystės kaina vos 9.9 Eur/mėn.

Registruokitės paspaudę čia.

Kodėl Ketoklubas.lt narystė tokia pigi?

Kurdami Ketoklubas.lt išsikėlėme tikslą – sukurti ketogeninės mitybos platformą, prieinamą kiekvienam. Susikoncentravę į prieinamumą ir kokybę sumažinome išlaidas ir kaštus. Mums nereikia išlaikyti didelių ofisų, nes visą medžiagą pateikiame ir klientus aptarnaujame internetu.

Ką gausiu tapęs Ketoklubas.lt nariu?

Prisijungę prie mūsų platformos gausite individualų ketogeninės mitybos planą, prieigą prie daugiau nei 500 receptų, straipsnių, diskusijų forumo, specialistų konsultacijas bei motyvaciją.

Registruokitės paspaudę čia.

Kuo Ketoklubas.lt pranašesnis už kitus panašius projektus?

Sutelkdami dėmesį į ketogeninės mitybos naudą paruošėme įkvepiančias, patogias priemones, receptus ir straipsnius, kad Jūsų kelias, laikantis šios mitybos principų būtų lengvesnis.