Stresas, nuolatinis nerimas, prastas miegas, vis mažiau maistinių medžiagų turintis maistas ir žalingi įpročiai yra „puikus tramplinas“ į prastėjančią savijautą, sveikatą ir nevaldomą svorio didėjimą. Suprantate, kad jau gana save kankinti ir atėjo laikas pokyčiams? Puiku, turime Jums sprendimą – Ketogeninė mityba. Bet apie viską nuo pradžių…

Tikriausiai pastebėjote, kad aplink vis dažniau galima išgirsti žodį „Keto“: keto maistas, keto papildai, keto batonėliai, ketozę skatinantys preparatai ir t.t. Naudotis Keto vardu tapo patogu ir pelninga, tačiau ar tikrai reikia specialių produktų Ketogeninėje mityboje? Atsakymas – Ne, šioje mityboje valgomas tikras, subalansuotas maistas, o ne pakaitalai, milteliai, maistą keičiantys kokteiliai ir kt. Keto tampa paprasta kasdiene mityba, su lengvais kasdieniais pasirinkimais, kuomet išmokstama pagrindinių principų apie produktus, maistines medžiagas ir organizmą.

Sakysite, esate girdėję apie šį maitinimosi būdą, tačiau jis pasirodė sudėtingas, reikalaujantis daug pastangų ir laiko… O jei pasakysim, kad visai ne? Visiems itin užsiėmusiems, norintiems koncentruotos informacijos, tikslių atsakymų ir profesionalų pagalbos sukūrėme iššūkį „Pasimatuok KETO. 9 dienų iššūkis“. Tai jau antrasis mūsų blic projektas, kurio metu kartu mokomės ir siekiame tikslų.

Po pirmojo mūsų Keto iššūkio žmonės nuoširdžiai džiaugėsi numestais nereikalingais kilogramais, sumažėjusiomis apimtimis ir puikia savijauta:

KETO IŠŠŪKIS

PIRMIEJI POKYČIAI JAU PO 9 KETO DIENŲ!

Jei neturite energijos, nenorite keltis, judėti, Jums nuolat kažką skauda, blogai virškinate, o skaičiai svarstyklėse nenumaldomai auga – stabtelėkite, galbūt dėl nesveiko perdirbto maisto, perteklinio cukraus ir angliavandenių vartojimo, nuolatinio streso Jūsų organizme vyksta hormonų chaosas, kuris neleidžia džiaugtis gera savijauta.

Jei jau kurį laiką jaučiate nemalonius simptomus, tokius kaip:  

  • Silpnumas, nuovargis ir vangumas.
  • Negebėjimas susikoncentruoti, mokytis, įsiminti.
  • Nuotaikų kaita.
  • Prastas miegas, nemiga.
  • Augantis svoris.
  • Susilpnėjęs imunitetas, pasikartojantys peršalimai ir kitos virusinės ligos.
  • Raumenų, sąnarių ar viso kūno skausmai.
  • Prasta odos būklė, spuogai, aknė, įvairūs bėrimai ir t.t.

Yra didelė tikimybė, kad Jūsų organizmas kenčia nuo prastų mitybos įpročių. Juos pakeitus – pasikeistų bendra savijauta, pagerėtų sveikata, taptų lengviau kontroliuoti svorį, dingtų virškinimo problemos, nuolatinis pilvo pūtimo diskomfortas, rėmuo, refliuksas ir „kylanti rūgštis“.

KETO IŠŠŪKIS

KODĖL KETO VEIKIA?

Maitinantis pagal Keto, iš raciono išbraukiami angliavandeniai. Organizmas pereina į kūno riebalų deginimo režimą – ketozę, kurios metu mums reikalinga energija pradedama gaminti iš su maistu gautų gerųjų riebalų bei riebalinio sluoksnio sankaupų, todėl net valgant sočiai ir skaniai deginame kūno riebalus.

Moksliniai tyrimai rodo, kad Ketogeninė mityba yra itin veiksminga ne tik svorio kontrolei, bet ir rimtų sveikatos sutrikimų gydymui, nes Keto:

– Subalansuoja hormonų pusiausvyrą.
– Slopina alkio hormoną – greliną.
– Gerina medžiagų apykaitos darbą (metabolizmą).
– Mažina uždegiminius procesus organizme.
– Gerina kraujagyslių būklę, mažina blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

Kas nutinka mityboje sumažinus angliavandenius?

Gerėja virškinimas, dingsta potraukis greitam, nesveikam maistui.
Susinormalizuoja insulino kiekis
Sustiprėja imunitetas.
Lengviau kontroliuoti svorį.
Gerėja bendra savijauta ir sveikata.
Gerėja emocinė, psichinė būklė, nuotaika.
Didėja produktyvumas ir noras veikti.

KETO ISSUKIS

„Kodėl vis dar galvojame, kad tai, ką mes valgome, tėra būdas užkimšti skrandžius? Maistas – ne tik energija, vitaminai, mineralai ir kalorijos. Kaip Jūs jaučiatės, ką galvojate, kaip žiūrite į pasaulį, ar esate pesimistas, ar optimistas labai didele dalimi priklauso nuo to, ką Jūs valgote, kad ir kaip netikėtai tai skambėtų.“ – Olga Pakalniškienė

UNIKALI 9 DIENŲ KETO PROGRAMA

Keto iššūkio mokomąją medžiagą sukūrė ir projektą kuruoja nutriciologė, sveikos mitybos ir gyvensenos seminarų bei mokymų lektorė Olga Pakalniškienė. Olga taip pat yra nutriciologijos studijų absolventė, sertifikuota Ketogeninės mitybos specialistė, daugeliui pažįstama iš nuolat vykstančių Ketogeninės mitybos mokymų. Jos sukurtose programose dalyvavo jau daugiau nei 2700 žmonių, video seminarus peržiūrėjo 14 000 dalyvių, o jų atsiliepimai bei pasiekti rezultatai rodo neįtikėtiną mokymų naudą:

KETO IŠŠŪKIS

KĄ GAUSITE PRISIJUNGĘ PRIE IŠŠŪKIO?

9 išsamias ir įtraukiančias video pamokas –  kiekvienai iššūkio dienai.

Iššūkio mokomąją medžiagą apie mitybą, organizmo procesus. Informaciją stengiamės pateikti įdomiai ir suprantamai, todėl paruošėme skirtingus formatus: galėsite skaityti straipsnius, žiūrėti video įrašus, seminarus.

Savarankiškas užduotis, kurias Jums paskirs iššūkio kuratorė Olga. Jas turėsite atlikti bei pasidalinti įspūdžiais ir patirtimis: su kokiais iššūkiais susidūrėte, kas buvo paprasta, kas – sudėtingiau, taip pat ko iš jų išmokote ir kokie klausimai kilo.

Mitybos planus VISIEMS TIKSLAMS: norint sulieknėti, pagerinti sveikatą ar savijautą, sportuojantiems, norintiems tapti energingesniais ir net tiems, kurie nori suvaldyti chroniškus organizmo uždegimus. Esame sukūrę 26 skirtingus mitybos planus skirtingiems poreikiams, todėl neabejojame – rasite sau tinkamą, kad naujo gyvenimo būdo pradžia būtų paprastesnė.

Daugiau nei 700 receptų, kuriuose apskaičiuotos visos maistinės medžiagos: angliavandeniai, baltymai ir riebalai. Receptai skanūs, sotūs ir įvairūs, tinkantys Keto, mažaangliavandenei (lowcarb), priešuždegiminei mitybai, sportuojantiems ir vegetarams.

Pagalbą, konsultacijas, profesionalų patarimus ir motyvaciją. Mums svarbu grįžtamasis ryšys, todėl rubrika „Klausimai – Atsakymai“ ne tik mums leis pateikti svarbią medžiagą, o ir ją aiškiai išdėstyti Jums kilus neaiškumams.

KETO IŠŠŪKIS

9 DIENŲ KETO IŠŠŪKIS – ŽINGSNIS SVEIKESNIO IR SĄMONINGESNIO GYVENIMO LINK.

KĄ GEBĖSITE PO 9 DIENŲ IŠŠŪKIO?

– Sužinosite, kaip Keto veikia organizmą: padeda išvengti įvairių ligų, mažina uždegiminius procesus ir prisideda prie sveikatos gerinimo.
– Sužinosite, kaip Keto padeda deginti riebalus ir mesti antsvorį.
– Suprasite, kas yra Keto maistinių medžiagų proporcija, išmoksite ją apskaičiuoti.
– Pradėsite suprasti kuo skiriasi tikras alkis nuo apetito.
– Išmoksite, kaip atsirinkti Keto tinkamus ir netinkamus produktus, kaip „skaityti“ etiketes.
– Išmoksite subtilybių, kad savo patiekalų meniu galėtumėte susidėlioti patys be brangių individualių mitybos planų.
– Išmoksite, kaip teorines žinias pritaikyti praktikoje ir socialiniame gyvenime.
– Po iššūkio gebėsite savarankiškai siekti ilgalaikių sveikatos, savijautos gerinimo bei svorio mažinimo tikslų.

Ši programa puikus pirmasis žingsnis norint susipažinti su Ketogeninės mitybos subtilybėmis, o toliau gilinti žinias, mėgautis daugiau nei 700 receptų, gausybe mitybos planų, naujausiais straipsniais, video ir kita informacija galėsite pasirinkę ilgesnę narystės trukmę KETO KLUBE. Rinkitės iš dviejų specialiai sukurtų pasiūlymų:

➣ Blic9 dienų KETO iššūkis + 1 mėn. narystė KETO KLUBE

Šis pasiūlymas sukurtas žmonėms, kurie nori išmėginti Keto savarankiškai. Pasirinkę šį variantą, gausite išsamią iššūkio medžiagą bei 1 mėn. trukmės prieigą prie viso Keto klubo turinio. Taip pat galėsite dalyvauti rubrikoje „Klausimai – Atsakymai“.

*Speciali pasiūlymo kaina – 9.97 €.

➣ VIP! 9 dienų KETO iššūkis + 3 mėn. narystė KETO KLUBE

Šis pasiūlymas skirtas žmonės, norintiems siekti ilgalaikių tikslų ir rezultatų bei įgyti neįkainojamas žinias visam gyvenimui. Pasirinkę VIP 9 dienų Keto iššūkį, dalyviai net 3 mėn. galės naudotis visomis Keto klubo naudomis: daugiau nei 700 receptų, 26 mitybos planais, išsamiais straipsniais, seminarais, rubrika „Klausimai – Atsakymai“. O taip pat turės papildomą galimybę prisijungti prie uždaros, specialiai iššūkiui sukurtos palaikymo grupės, kurioje galės bendrauti su bendraminčiais, dalintis pasiekimais, patirtimi, patarimais, užduoti klausimus ir gauti asmenines nutriciologės, Keto mitybos specialistės Olgos Pakalniškienės konsultacijas.

*3 mėn. Keto klubo planas ir narystė iššūkio grupėje – dabar tik 29.97 €.

Dvejojate Ketogeninės mitybos nauda ir nedrįstate pradėti? Atėjo metas išbandyti ir įsitikinti, kad ši mityba gerina sveikatą, padeda numesti nereikalingus kilogramus ir keičia savijautą. Paprastai sakant – gerina gyvenimo kokybę.

✅ 100% REZULTATO GARANTIJA

KETO nauda akivaizdi: svorio metimas be alkio ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai bei bendra savijauta.

✅ PAGALBA IR MOTYVACIJA

Mūsų profesionalų komanda maloniai atsakys, paprastai ir suprantamai paaiškins visus Jums kilusius klausimus bei padės neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslo.

✅ PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Manot, per daug gerai, kad būtų tiesa? Mes tikime Ketoklubas.lt nešama verte, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Paslaugą galite išbandyti be jokios rizikos!

9 DIENOS – TAVO POKYČIAMS!

Priimkite Keto iššūkį ir tapkite KETO KLUBO bendruomenės dalimi. Tai puiki galimybė gauti susistemintą, struktūrizuotą informaciją bei mokytis iš mitybos ir sveikos gyvensenos specialistų.
PRADĖTI (SU GRUPE)