Kodėl pokyčiai su KETO?

Pajutus prastos mitybos padarinius dažnai griebiamės griežtos kalorijų ribojimo, 5 valgymų per dieną ar alkio dietos. Tačiau negali valgyti mažiau ir nejausti alkio. Anksčiau ar vėliau nebegalime kentėti ir pasiduodame, o visi numesti kilogramai labai greitai sugrįžta su kaupu.

Tokios dietos – neefektyvios ir trumpalaikės.

Ketogeninė mityba paremta mažai angliavandenių ir gausiai gerųjų riebalų turinčiu maistu, kad sotumo jausmas išliktų ilgai ir būtų pasiekiama ketozės būsena, kuomet organizme aktyvuojami riebalų deginimo ir savigydos procesai.

Kai organizmas pripranta energiją gauti iš riebalų, o ne mums įprastų angliavandenių, riebalų deginimas vyksta nuolatos (24/7), greitėja medžiagų apykaita, sumažėja alkio jausmas, noras persivalgyti, dingsta cukraus priklausomybė, nyksta uždegiminiai procesai, normalizuojasi hormonų veikla bei bendra organizmo būklė.

KETO MITYBA TAI:
  • Sveikas svorio metimas be alkio jausmo ir kalorijų skaičiavimo;
  • Dingusi cukraus priklausomybė;
  • Medžiagų apykaitos, kraujospūdžio, cholesterolio balansas;
  • Pagerėjusi plaukų, nagų, odos būklė ir bendra savijauta;
  • Išaugusi energija bei fizinė ištvermė, produktyvumas ir koncentracija;
  • Nutukimo, migrenos, kraujotakos sistemos, širdies ligų, diabeto, epilepsijos, psoriazės, hormonų disfunkcijos ir kitų ligų gydymas bei prevencija.

Tavo 30 dienų - POKYČIAI - prasideda dabar!

Atsikratyti viršsvorio, pagerinti sveikatą ar priaugti raumeninės masės nesunku, kai žinai, kaip tai daryti. Metas patikėti – pokyčiai laukia už kampo!

9/10 Klientų patvirtina, kad numetė svorio ir pagerino bendrą savijautą

27 kg per 8 mėnesius! Toks mano pasiekimas šiai dienai! Kai sužinojau apie tokią, kaip Keto dietą, pagalvojau, kad tai visiška nesąmonė: valgyk ir lieknėk – aha, graži pasaka 😀 Bet kai po savaitės svarstyklės parodė – 5,5 kg, pradėjau dar labiau gilintis į šios mitybos principus. Dabar žinau, kad šią mitybą sau taikysiu visą gyvenimą!

Neringa D.

Anksčiau sirgdavau, neturėjau energijos, buvo bloga sveikata ir prastai jaučiausi...Supratau, kad daugiau taip nebegaliu ir reikia kažką keisti. Buvau išbandžiusi visokių dietų, bet niekas neveikė taip kaip norėjau. Džiaugiuosi, kad radau ketoklubas.lt ir dabar galiu drąsiai pasakyti, kad tai nėra tik būdas svoriui mesti, tai - bendra sveikata ir savijauta!

Lina K.

Kai pradėjau laikytis "subalansuotos" mitybos buvo sunku, svoris krito lėtai, kartais sustodavo, todėl labai trūko motyvacijos... po kurio laiko sužinojau apie keto dietą, ją suderinau su sportu ir savo gyvenimo būdu. Pradėjau matyti aiškų rezultatą. Vidutiniškai numesdavau po 3-4 kg per mėnesį.

Laurynas G.

Aš prieš tai du kartus bandžiau laikytis keto dietos, bet vis nepavykdavo. Tačiau ketoklubo komanda padėjo man pakeisti požiūrį, kad tai ne dieta, o mityba ir gyvenimo būdas. Taip pat atradau paprastų, greitai paruošiamų ir skanių receptų. Per daugiau nei 3 mėn. man pavyko atsikratyti 12 kg bei pagerinti sveikatą. Ačiū!

Viktorija S.

Aš atradau keto dietą 2018 rugsėjo mėnesį ir nuo tada jau numečiau 30 kg! Mano drabūžių dydis pasikeitė nuo XXL iki M. Esu labai dėkingas, be jūsų profesonalios pagalbos ir palaikymo man nebūtų pavykę. Ačiū!

Nerijus L.

Laikausi keto dietos nuo 2017 m. vasario mėn. ir nuo to laiko -52 kg! Mano kraujospūdis normalizavosi ir aš nebesu diabeto rizikoje. Dingo įvairūs kūno skausmai, depresija... Didžiuojuosi savimi ir dėkoju jums!!!

Neringa M.

Pagaliau atradau dietą, kuri ištiesų veikia, o geriausia, kad nereikia skaičiuoti kalorijų ar valgyti 5 kartus per dieną. Nors kartais net ir persivalgau, svoris vistiek krenta, neįtikėtina... Per 2 mėn. jau numečiau 9 kg. Rekomenduočiau išbandyti šią dietą kiekvienam, ne tik dėl svorio bet ir sveikatos!

Adomas A.

Noriu pasidalinti savo mėnesio patirtimi ir rezultatais. Rezultatai - 8 kg., jausmas nerealus, tiesa - užsibrėžtas tikslas 15 kg., tad dar turiu kur stengtis. Patirtis - jau seniai taip nesijaučiau žvaliai, sočiai, nepervargusi ir kas įdomiausiai, visiškai nenoriu saldumynų, o be jų negalėjau gyventi prieš Keto mitybą.

Daiva A.

Apie keto mitybą girdėjau jau seniai, tačiau, pradėjus domėtis, man viskas pasirodė labai sudėtinga. Prisijungiau į ketoklubas.lt, čia gavau mitybos planus, receptus ir visą kitą naudingą informaciją. Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų komandai už palaikymą, patarimus ir pagalbą. Jūsų dėka daugiau nei per 2 mėnesius numečiau 11 kg. Ačiū!

Ina L.

Labai rekomenduoju! Super receptai, kurie nereikalauja didelių pastangų, sugebėjimų ar brangių produktų! Viską, ko reikia, rasite namuose. Ir labai daug geros naudingos informacijos.

Skirmantė M.

Sportuoju jau puse metų, o keto mityba domėtis pradėjau prieš mėnesį. Rezultatai kalba patys už save, per mėnesį mano liemens apimtis sumažėjo 7cm!!! Ir čia tikrai ne pabaiga! Badauti nereikia, valgau skaniai ir sočiai. Ačiū!!

Gerda A.

Jūsų kasdieninė motyvacija buvo mums įkvėpimas sveikatos gerinimo kelyje. Mano sužadėtinė ir aš susituokėme birželio mėnesį, būdami liekni ir gražūs. Aš grįžau į savo studijų laikų svorį, geriausią mano gyvenimo formą, o geriausia, kad aš tiesiog puikiai jaučiuosi, visai kaip jaunysteje... Manau dar ilgai taip maitinsiuosi. 🙂

Ruslanas D.

Prisijungę šiandien gausite visa tai:

Mitybos planą

Žinai, kokį tikslą nori pasiekti? Puiku – pirmasis žingsnis jau žengtas. Dabar tereikia išsirinkti iš plataus mitybos planų sąrašo ir gauti prieigą prie visko, kad tuos tikslus pasiektum.

Virš 600 receptų

Atskleisk savo kulinarinį potencialą ir atrask naujus skonius. Receptų skiltyje rasi daugiau nei 600 pasiūlymų Tavajam savaitės meniu. Nesvarbu, ketini ruošti prabangią vakarienę ar užkandžių stalą svečiams – visi patiekalai gali būti keto!

Pažintinę medžiagą

Pradėjus maitintis pagal ketogeninės mitybos principus, nuo informacijos pertekliaus gali imti suktis galva… Kad Tau taip nenutiktų, visas žinias patalpinome čia. Nuo ketozės iki sporto – specialistų parašyti straipsniai atskleis visas paslaptis.

Pagalbą ir motyvaciją

Mūsų tikslas – Tavo gera sveikata ir bendra savijauta. KETO KLUBO nariai mums it šeima, tad dėmesingai rūpinamės kiekvienu. Ne tik atsakome į klausimus, bet ir palaikome kiekviename žingsnyje.

Numesti 9 kilogramus per 30 dienų? Įmanoma!

Per pokyčių dienas įsitikinsi, kad mesti svorį ir pagerinti savijautą bei sveikatą nėra taip sudėtinga, kaip atrodo.

Paskubėk prisijungti, nes pasiūlymo laikas labai ribotas. Spausk mygtuką „Į krepšelį” jau dabar!

Rezultato garantija

Ketogeninės mitybos nauda akivaizdi: svorio metimas be alkio ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai bei bendra savijauta.

Pagalba ir motyvacija

KETO KLUBO nariai mums it šeima, tad dėmesingai rūpinamės kiekvienu. Ne tik atsakome į klausimus, bet ir palaikome kiekviename žingsnyje.

Išbandyk dabar

Nepasiekei tikslų? Ši mityba ne tau? Mes grąžinsime visus tavo sumokėtus pinigus. Nedvejok ir išbandyk KETO KLUBĄ jau dabar!

Kada, jei ne dabar?

Skirk dėmesio sau, sulauk teigiamų rezultatų. Juk ten, kur investuoji, tą ir gauni. Tad kodėl nepasirūpinus, kad didžiausią naudą gautų Tavasis organizmas?

Pradėti