NEMOKAMAS TESTAS: ATLIK IR SUŽINOK?

Kiek kartų esate susigundę nemokamais dalykais, kurie žada padėti numesti svorį neįtikėtinu greičiu? Mums patinka tai, kas nemokama ir garantuoja greitus atsakymus bei sprendimus mūsų problemoms. Todėl ir spaudžiame tokius internetinius pasiūlymus: „ATLIK NEMOKAMĄ TESTĄ IR SUŽINOK“.

Tačiau atlikus „stebuklingą“ testą, atsakius į kelis paviršutiniškus klausimus – gauname standartinį, visiems iš anksto paruoštą atsakymą, ką reikia daryti su savo sveikata, ką ir kada valgyti.

Tuomet, žinoma, prasideda intriga: „Jei nori daugiau – sumokėk 9 € už savaitės planą“. O kas po savaitės? Po savaitės raginimas vėl pirkti naują planą ir tai nesibaigia!

Gerai, nusiperkate planą, po savaitės jis baigiasi, tikriausiai pirksite vėl, nes jokios ilgalaikės išliekamos vertės negavote. Ar po savaitės valgymo pagal sudarytą valgiaraštį atsiranda žinios, kodėl turėtumėm, ar kodėl neturėtumėm valgyti tam tikrą produktą? Deja, bet neturėdami atsakymų ir žinių negalite pasiekti ilgalaikių rezultatų.

Neapsigaukite – tiems žmonėms Jūs nerūpite. Jiems rūpi periodiškai gauti pinigus net nesuteikiant pakankamai informacijos apie mitybą.

Kodėl taip sakome? Nes patys atlikome tokį testą ir nusipirkome planą. Kilus neaiškumams, paklausėme klausimo ir jokių atsakymų negavome. Būtent dėl tokių pasiūlymų internete, tampa vis sunkiau atsirinkti teisingą informaciją apie mitybą, svorio metimą ir sveikatą. O tokį planą išbandęs žmogus, nusivilia ir sako, kad tai neveikia, tai ne man. Ką jau kalbėti apie susidariusią negatyvią nuomonę apie visus, nieko nesusijusius su konkrečiu pasiūlymu specialistus.

KETO KLUBAS VISKAS, KO REIKIA TIKRIEMS POKYČIAMS!

Mums iš tikrųjų rūpi Jūsų sveikata ir gera savijauta. Mes norime padėti siekti tikrų, tvarių ir ilgalaikių permainų. Suteikiame visus reikalingus įrankius, mokome, patariame ir kaip pagalbininkas esame visame Jūsų pokyčių kelyje.

Kūrėme KETO KLUBĄ tam, kad kiekvienas galėtų daryti sveikesnius mitybos pasirinkimus. Tam, kad nereikėtų ieškoti informacijos begalėje skirtingų tinklapių. Tam, kad viskas būtų paprasta, patogu, aišku ir vienoje vietoje.

KETO KLUBE RASITE VISA TAI: 

Įvairius ir subalansuotus mitybos planus, valgiaraščius, pirkinių sąrašus. 22 skirtingi planai, kuriuos lengvai galėsite derinti prie savo gyvenimo būdo, tikslų, poreikių ir skonių. Planai ne tik pradedantiems, turime ir pažengusiems, sportuojantiems, taupantiems, skubantiems, vegetarams ir poroms, kurios nori siekti pokyčių kartu.

Daugiau nei 700 receptų, kuriuos nuolat pildome. Visi populiariausi ir gardžiausi ketogeninės ar mažai angliavandenių turinčios mitybos patiekalų pasiūlymai. Metant svorį negalima valgyti picos, mėsainių, desertų ar ledų? NETIESA. Mes siūlome sveiką alternatyvą – pasigaminti tai Keto būdu!

Suteikiame tik įdomiausią ir vertingiausią informaciją. Straipsnių skiltyje jau rasite virš 60 įrašų, video pamokų ir seminarų. Nuo keto mitybos principų ir taisyklių, vartojamų ir vengiamų produktų iki išsamių straipsnių apie maistines medžiagas, dažniausiai daromas svorio metimo klaidas, sveikatos ir savijautos gerinimą.

Daugiau nei 5000 žmonių kasdien naudojasi KETO KLUBO naudomis: renkasi mitybos planus, gamina pagal receptus, peržiūri straipsnius, seminarus, diskutuoja ir mokosi iš geriausių Lietuvoje Keto specialistų. Tapkite bendruomenės dalimi šiandien, kad rytojaus sprendimai būtų sveikesni.

Prisijunkite 3 ar 6 mėnesiams ir mes padėsime Jums pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Pažadame!

Šiandien taikome iki 72% nuolaidą. Nepraleiskite progos!

KODĖL ĮPRASTOS DIETOS NEVEIKIA?

Nuolat girdime mitybos specialistų patarimus:

Laikykitės kalorijų deficito
Valgykite 5-6 kartus per dieną
Liekite prakaitą sporto salėje
Valgykite kuo liesesnius produktus
Nevalgykite riebiai

O kur yra savijauta? Sveikata? Emocinė būklė? Energija? Metabolizmas (medžiagų apykaita), hormonų veikla? Galiausiai – alkio ir sotumo jausmas? Apie tai nekalbama, juk svarbiausios – kalorijos. Ir tai viena didžiausių mitybos klaidų!

Retas iš tokių specialistų patys turėjo antsvorio problemų. Kaip galima klausyti patarimų žmonių, kurie niekada neturėjo tokių problemų, kurie nesusidūrė su tuo, kad net stiprus kalorijų ribojimas neduoda rezultatų? Ar teko, užsiminus apie tai, kad rezultatų nematyt, sulaukti „kaltinimų“, kad valgoma pasislėpus, neskaičiuojama, sukčiaujama maisto atžvilgiu?

Kalorijų skaičiavimo mokslui daugiau nei 150 metų!

Ši strategija jau seniai atgyveno. Ji teigia, kad kalorija iš transriebaluose keptų bulvyčių = kalorijai iš natūralių ir tikrų maisto produktų. Pagalvokime, ir kokią gi maistinę vertę turi dietiniai trapučiai, ryžiai, prėskos košės? JOKIOS, tai – tuščios kalorijos.

Vaizdingai sakant, pagal šią teoriją – vanduo iš ežero yra lygiai toks pat vanduo, kaip ir iš šaltinio. Tikrai? Ir tada ateina supratimas: juk negalime gerti nešvaraus vandens, tai kodėl į savo organizmą nuolat kišame nesąmones? Kodėl savo automobiliais pildami jiems tinkamą kurą, rūpinamės labiau nei savimi?

Prieš tūkstančius metų kūno riebalų atsargos lėmė mūsų gebėjimą išgyventi. Gauti maisto buvo sudėtinga, valgymas retas, todėl biologiškai organizmas yra užprogramuotas kaupti „juodai dienai“. Šiandieniniame pasaulyje tokia diena niekada taip ir neateina, nes maistas pasiekiamas 24/7, o ta „kaupimo programa“ liko tokia pat.

Dažnai tikime stebuklais, stebuklinga tablete, greitomis mažo kaloringumo dietomis, tačiau ar žinote, kad kalorijų deficito dietos palaipsniui lėtina medžiagų apykaitą?

Organizmas prisitaiko „dirbti“ su mažesniu jų kiekiu. Norint toliau mesti svorį – vėl privalome mažinti kalorijas. Taip galime kalorijas apriboti iki 800 kcal per dieną, o svoris kris tik laikinai. Žinoma, gausime ir šalutinius efektus – pradės slinkti plaukai, lūžinėti nagai, sušlubuos sveikata, neturėsime jokios energijos ir noro veikti.

Dar blogiau, padidinus kalorijų skaičių, medžiagų apykaita nepagreitės, o svoris greitai sugrįš su kaupu. Patirsite „jo-jo“ efektą.

KAS VYKSTA SU ORGANIZMU LAIKANTIS KETO?

Evoliuciškai organizmas turi du energijos apykaitos būdus:

  1. Kaupimo (Glikogenas, angliavandenių apykaita).
  2. Deginimo (Ketozė, energija iš riebalų).

Valgant daug angliavandenių turintį maistą, mūsų organizme nuolat palaikomas aukštas cukraus ir insulino kiekis. Tai reiškia, kad nuolat esame riebalų kaupimo režime. Negana to, aukštas insulinas yra labai žalingas mūsų sveikatai – kraujotakos ligos, dažni peršalimai, uždegiminiai procesai, greičiau senstantis organizmas ir t.t.

Suvalgėte sočius pietus ir norite prigulti, o nepraėjus nei 30 minučių vėl ieškote ko užkąsti? Susikoncentruoti į darbą be kavos neįmanoma? Tai – aukšto cukraus ir insulino pasekmės.

Kalorijų skaičiavimo dietos moko: valgykite dažnai, mažom porcijom. Bėda ta, kad šitaip elgdamiesi neleidžiame organizmui pailsėti nuo maisto. Jis nuolat turi darbo – virškinti. Ar galime kalbėti apie sveikatą, kai mūsų kūnas nuolat apkrautas kitais darbais? Kada jis dar turi laiko atlikti svarbiausius procesus: pašalinti susikaupusius toksinus ir atnaujinti ląsteles, kovoti su uždegimais, infekcijomis, stiprinti imunitetą?

Ketozės metu aktyvuojame riebalų deginimo ir savigydos procesus.

Kalorijos tampa nebesvarbios. Svarbu – užtikrinti kokybišką, maistingą, pilnavertį maistą bei netrukdyti organizmui dirbti savų darbų. Medžiagų apykaitos darbas, alkio ir sotumo hormonai, jautrumas insulinui, kraujospūdis, cukraus kiekis kraujyje susibalansuoja. Prasideda riebalų deginimas ir vyksta net tuomet, kai ilsimės.

Ar galite įsivaizduoti, kad su keto jaučiamės sotūs 5 ir net daugiau valandų po maisto? Kad protarpinio badavimo metu lengvai galime išbūti ir 16 val. nevalgę? Jaučiamės energingi nuo pat ryto iki vakaro? Tampame pozityvių minčių ir gerų idėjų generatoriumi? Taip, viskas prasideda nuo tinkamo maisto.

Moksliniai tyrimai įrodo, kad KETO mityba:

✓ Sveikas svorio metimas be alkio jausmo ir kalorijų skaičiavimo;
Dingusi cukraus priklausomybė ir užkandžiavimo poreikis;
Pagerėjusi plaukų, nagų, odos būklė ir bendra savijauta;
Išaugusi energija ir fizinė ištvermė, produktyvumas ir koncentracija;
Medžiagų apykaitos, blogojo cholesterolio, insulino ir cukraus kiekio kraujyje balansas;
Nutukimo, migrenos, kraujotakos sistemos, širdies ligų, diabeto, epilepsijos, psoriazės, hormonų disfunkcijos ir kitų ligų gydymas bei prevencija.

Keto jau seniai minima, kaip priešuždegiminė dieta ir dėl atliktų tyrimų galima teigti, kad KETO – jaunystės paslaptis, nes veikia hormonę veiklą ir stabdo priešlaikinį senėjimą.

Ką žmonės sako apie gyvenimo pokyčius su Keto? Turime šimtus tokių atsiliepimų!

DIDYSIS MELAS: 0% RIEBALŲ

Pasaulis padarė didelę klaidą!

1961 m. Ancel Keys paskelbė studiją, kurioje teigė, kad riebalai sukelia širdies ir kraujagyslių ligas. Amerikiečių fiziologas, tyrinėjęs dietos įtaką sveikatai atliko tyrimą, pavadinimu „Septynių šalių studija”. Įdomu tai, kad tyrime iš tikrųjų dalyvavo net 22 šalys, tačiau moksliniame darbe aprašomos tik septynios, kurios atitiko hipotezę, iškeltą dar prieš tyrimo pradžią.

Būtent šis tyrimas ir pasėjo riebalų fobiją pasaulyje, paskatinusią žmoniją vartoti kuo liesesnius produktus.

Maisto pramonė sureagavo žaibiškai. Geruosius riebalus pakeitė cukrus, konservantai, dažikliai, E ir visos kitos žalingos priemaišos. Parduotuvių lentynos nusidriekė produktais be riebalų: 0%, 1%, 2%…

Riebalų fobija atnešė mums siaubingus rezultatus: šiandien 42 proc. suaugusiųjų turi antsvorio; 1 iš 10 serga diabetu, 1 iš 3 turi prediabetą; kasmet pasaulyje miršta 18 mln. žmonių nuo širdies ir kraujagyslių ligų.

Diabeto statistika 1958-2015 m. (Šaltinis: cdc.gov)

APIE TAI NIEKAS NEKALBA

Riebalų baimė atvedė mus prie negebėjimo maitintis pagal alkio ir sotumo jausmą. Nuolat turime kažką kramsnoti, nes nesijaučiame pasisotinę. Nepatenkiname organizmo poreikių – nesuteikiame jam tokių maistinių medžiagų, kokių jam reikia ir nuo kurių jaučiamės iš tikrųjų sotūs.

Sveika mityba neturi būti sudėtinga!

Iš tikrųjų maitintis pilnavertiškai, gerinti sveikatą ir mesti svorį yra lengviau nei manote. Viskas ko reikia, tai – paprasto požiūrio į maistą. Reikia išgirsti, ką sako Jūsų organizmas, ko jam reikia ir kas padeda jaustis geriausiai. Maistas turi būti sotus, skanus ir visavertis.

2014 m. tas pats žurnalas „Time“ paskelbė, kad riebalai išteisinti.

Tačiau ar kažkas pasikeitė mūsų mitybos įpročiuose? Visai ne. Vis dar bijome kokybiškų riebalų, bet neatsisakome iš tikrųjų žalingų produktų. Ir tokiais mitais apipinta visa mityba!

NEREIKIA ATSISAKYTI MĖGSTAMŲ PATIEKALŲ

Maistas mūsų kūnui yra ne tik kuras, o ir socializavimosi būdas, apdovanojimas, malonumas. Visi mėgstame pasilepinti. O gyvenimas be malonumų – greitai apkarsta, tiesa? Turime gerą žinią – KETO nėra ribojanti prėska dieta. Keto – plati mityba savo pasirinkimais, produktų ir patiekalų gausa.

Tikriausiai nieko negali būti skaniau už griliaus patiekalus vasarą, kvepiančias šviežas daržoves, natūralias uogas?

O kam gali nepatikti keto maskarponės sūrio tortas, chia sėklų pudingas ar riešutų sviesto desertas?

Pagal KETO galėsite pasigaminti viską: picą, mėsainius, duoną, desertus, pyragus ir net ledus!

Be jokios sąžinės graužaties valgysite sočiai, skaniai ir maistingai. Nereikės vargintis ir nešiotis pietų dėžučių, valgyti mažomis porcijomis „po truputį”. Nereikės badauti ir varvinti seilę, kol kiti mėgaujasi patiekalais, nes Jūs valgysite dar skaniau. Patikėkite!

Puiku ir tai, kad su draugais apsilankius restorane ar svečiuose sau tinkamus patiekalus atrasti tikrai nebus sudėtinga.

IKI ŠIOS VASAROS BŪSITE GRAŽŪS IR LIEKNI

Tik pagalvokite – iki šios vasaros galite pasiekti stulbinančių rezultatų. Pradėkite šiandien. Dėl savęs. Ir jau po kelių mėnesių galėsite drąsiai keliauti į paplūdimį ir mėgautis vasaros malonumais, nebeslėpti kūno po laisvais beformiais drabužiais ir parduotuvėje rinktis patinkančius, o ne tik „tinkančius“ rūbus.

Labiau pasitikėsite savimi ir nebesukant galvos dėl antsvorio, mėgausitės gyvenimu. O kur dar visi komplimentai ir pagyrimai, kurių sulauksite ne tik dėl pagražėjusios išvaizdos, bet ir pagerėjusios nuotaikos, išaugusio noro veikti.

Pradėjus pokyčius šiandien iki vasaros galite:

🌿 Numesti 15-25 kg riebalinio sluoksnio;
🌿 Pagerinti žarnyno veiklą, virškinimą, atsikratyti nemalonaus dujų kaupimosi pojūčio;
🌿 Sumažinti kraujospūdį, insulino, cukraus ir trigliceridų kiekį kraujyje;
🌿 Atjauninti išvaizdą ir sumažinti organizmo biologinį amžių;
🌿 Susitvarkyti miego ritmą ir ryte žvaliai keltis be žadintuvo;
🌿 Išlaikyti vienodą energijos lygį visos dienos metu;
🌿 Subalansuoti hormonų veiklą ir pakelti libido (seksualinį potraukį);
🌿 Pagerinti bendrą gyvenimo kokybę, emocinę būklę ir imtis naujų tikslų.

KIEK KAINUOJA GERA SAVIJAUTA?

Ar pastebėjote kaip kartais neracionaliai mes leidžiame pinigus? Vienam vakarui su picomis negailime kelių dešimčių eurų, tačiau kai tokią pat sumą galima investuoti į žinias, kurios liks visam gyvenimui, pakeis įpročius ir gerins sveikatą, pradedame mąstyti „brangu“, „nežinau ar verta“, „gaila leisti“, „vėliau“ ir t.t.

Perkame naujus drabužius, didesnį televizorių, gražesnį automobilį nei kaimyno. Išleidžiame pinigus smulkmenoms, kurios džiugina itin trumpą laiką…

Tikrai nesakome, kad dabar turite visko atsisakyti, tačiau ne daiktai yra svarbiausia, svarbiausia – sveikata ir savijauta. Ar daiktai atneša pasitenkinimą savimi? Kartais taip, tačiau iš tikrųjų „kieta“ yra: skaisti veido oda, puiki savijauta, pasitikėjimas ir meilė sau, pozityvumu spindinčios akys, noras gyventi sveikiau. Juk tai turėtų būti svarbiausia.

Kevin Gianni yra pasakęs: „Dauguma žmonių sunkiai dirba siekdami finansinės gerovės. Tada jie išeina į pensiją ir išleidžia savo pinigus bandydami susigrąžinti sveikatą.”

Ir iš tikrųjų, rūpintis savimi pradedame tik tuomet, kai jau nebeturime kito kelio, kai sveikata šlubuoja, kūnas nebeklauso ir nebegali. Dabar pagalvokite ir atsakykite sau – kada paskutinį kartą pasirūpinote SAVIMI? Savo kūnu, gera savijauta ir sveikata? Ir mes kalbame ne apie keliolikos minučių malonumą, pasilepinimą, o apie ilgalaikį periodišką rūpestį.

Pradėkite rūpintis savimi ne nuo rytojaus, pirmadienio ar kito mėnesio. Pradėkite DABAR!

Šiandien tik nuo €4.82 už mėnesį – pasirinkus 6 mėn. planą.

MŪSŲ IŠSKIRTINĖS GARANTIJOS JUMS

Kūrėme KETO KLUBĄ tam, kad kiekvienas galėtų daryti sveikesnius mitybos pasirinkimus. Tam, kad nereikėtų ieškoti informacijos begalėje skirtingų tinklapių. Tam, kad viskas būtų paprasta, patogu, aišku ir vienoje vietoje. Padėkite mums tobulėti, o mes pažadame visada įsiklausyti ir tobulinti paslaugas, kad jos atitiktų Jūsų keliamus lūkesčius.

✅ Rezultato garantija

Ketogeninės mitybos nauda akivaizdi: svorio metimas be alkio ir kalorijų skaičiavimo, kraujotakos sistemos ir kitų ligų prevencija, dingusi cukraus priklausomybė, pagerėję sveikatos rodikliai bei bendra savijauta.

✅ Konsultacijos ir motyvacija

Mūsų profesionalų komanda maloniai atsakys, paprastai ir suprantamai paaiškins visus Jums kilusius klausimus bei padės neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslo.

✅ Pinigų grąžinimo garantija

Manot, per daug gerai, kad būtų tiesa? Mes tikime Keto klubo nešama verte, todėl visiems Klientams suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Paslaugą galite išbandyti be jokios rizikos!

Kada, jei ne dabar?

Dabar puiki proga ne tik pradėti geriausius gyvenimo pokyčius, bet ir sutaupyti. Šiandien prisijungti prie KETO KLUBO galite net iki 72% pigiau!

Pradėti Pokyčius